Bayram kredisi kampanyası için müşterilerine 50000 TL kredi kullanma imkanı sunan Vakıfbank 36 ay kredi vadesi imkanı da sağlayarak kredinizi daha kolay ödemenizi garanti altına alıyor. Sizde bayram öncesinde ihtiyaçlarınızı gidermek isterseniz hemen Vakıfbank geleneksel bayram kredisi kullanmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi 2016

Her sene bayram kredisi kampanyaları düzenlediği için geleneksel bayram kredisi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank bayram kredisi kampanyasında sizde yüzde 1.25 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Masrafsız bayram kredisi kullanmak isteyen kişiler için ise ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak yüzde 1.32 olarak uygulanıyor.

Vakıfbank Bayram Kredisi Hesaplama 

Bayram kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin öncelikle yapmaları gereken ilk şey kredi hesaplama işlemini gerçekleştirerek en uygun bayram kredisi veren bankalar arasından doğru seçimde bulunmaktır. Vakıfbank kredi hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirmek için bankanın internet sitesi ana sayfasında yer alan kredi hesaplama makinesi üzerinden hesaplama yapmanız yeterli olacaktır.

Vakıfbank SMS Kredi Başvuru

SMS kredi başvurusu işleminde bulunmak isteyen müşterileri için Vakıfbank SMS kredi numarası olan 5724 numarasını kullanmaktadır. Vakıfbank SMS kredi başvurusu için büyük harflerle noktalama işareti olmadan KREDI yazdıktan sonra her birinin arasında bir boşluk olacak şekilde 11 haneli kimlik numarası ve aylık gelir tutarınızı rakam olarak yazıp 5724 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Gerçekleştirdiğiniz Vakıfbank mesajla kredi başvurusunun ardından banka başvurunuzu inceleyerek 5 dakika içerisinde Vakıfbank kredi başvuru sonucu tarafınıza yine kısa mesaj ile iletilecektir. Kredi ön onayı alan kişilerin Vakıfbank kredi başvuru evrakları ile Vakıfbank şubeleri arasından kendilerine en yakın olanı ziyaret ederek onay alan kredilerini kullanmaları mümkündür.