Vakıfbank’tan hesap açtıran kişilere istemeleri durumunda bankamatik kartı olarak Vakıfbank Bankomat kartı verilmektedir. Bu kart bankacılık işlemlerinizi şubelerde sıra beklemeden masrafsız olarak ya da çok daha düşük masraf tutarları ile Vakıfbank bankamatikleri ile yapma imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda kredi kartı özelliği de bulunan bu kartlar sayesinde alışverişlerinizi çok daha iyi koşullar altında yapılması sağlanmaktadır.

Vakıfbank Bankomat 

Klasik bankomat kart üzerinde Visa ya da Master Card logosu bulunmakta olup bu logoya sahip tüm bankamatikler üzerinden gerek yurt içerisinde gerekse de yurt dışarısında işlemlerinizi yapmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda bankomat kart ile alışveriş yapmanız da mümkündür.

Vakıfbank Taraftar Bankomat Kart 

Tuttuğu takımı yaptığı her harcamada desteklemek amacı ile üretilen Vakıfbank Taraftar Bankomat Kart tamamen Vakıfbank klasik Bankomat kart ile birebir aynı özelliklere sahiptir. Bu karta sahip olan kişilere aynı zamanda düzenli olarak gerçekleştirilen kampanyalar ile tuttukları takımın formasını kazanma ya da tuttukları takımın maçlarını stattan canlı izleme fırsatı gibi çeşitli ödüller kazanma imkanı da sağlanmaktadır.

Vakıfbank Junior Bankomat Kart 

18 yaş altı kredi kartı almak isteyen kişilere hitap etmesi için özenle üretilen Vakıfbank Junior Bankomat kart lise öğrencilerine kredi kartı vermek isteyen ailelerin ilk tercihidir. Çocuklarının yanında nakit para taşımalarını istemeyen ailelere hitap eden Junior Bankomat Kart kendine ait bir şifre barındırdığı için kredi kartının çalınması ya da kredi kartının kaybolması gibi durumlarda dahi kartın güvenliğinin garanti altında tutulmasını sağlamaktadır.