Vakıfbank kamu personeline, özel sektör çalışanlarına ve emeklilere bahar kredisi veriyor. Bahar kredisi hakkında ayrıntılı bilgileri ve başvuru koşullarını yazımızda bulabilirsiniz.

Krediye ihtiyacınız varsa bahar aylarında bankaların sunduğu kredi kampanyalarından yararlanmak sizin için avantajlı olabilir. Bankalar, yılın belirli dönemlerinde özel olarak oluşturduları düşük faiz oranlı ve avantajlı kredi kampanyalarıyla krediye ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmaktadırlar.

Vakıfbank bahar kredisini tüm ihtiyaçlarınız için alıp kullanabilirsiniz. Elbette bahar kredisi kampanyası yapan tek banka Vakıfbank değildir. Bankaların çoğu müşteri sayılarını artırabileceklerini düşünerek yıl içinde kredi kampanyaları yapmaktalar.

Vakıfbank Bahar Kredisi Nasıl Alınır?

Kredi kampanyalarından yararlanmak istediğiniz zaman dikkat etmeniz gereken nokta, kredi kampanyalarının ayrıntılarını incelemek ve kendinize en uygun krediyi seçmektir. Bu yüzden öncelikle kredi kampanyalarını araştırmalı, bunların tümünü incelemeli ve kampanyaları birbirleriyle karşılaştırmalısınız. Bu şekilde yapacağınız bir seçim en avantajlı krediyi almanızı sağlayacaktır.

Vakıfbank bahar kredisi kamu personelleri, özel sektör çalışanları ve emekliler için oluşturulmuş bir kredidir. Bahar kredisi müşterilere 48 aya varan vadelerle sunulmaktadır. Bu kredi Vakıfbank tarafından  en az 1000 TL ve en çok 90 bin TL olarak verilmektedir. Tüm krediler için belirlenmiş en kısa vade 3 ay en uzun vade 48 aydır.

Vakıfbank Bahar Kredisi Faiz Oranları

1000 TL ila 10 bin TL arasında kredi almak isterseniz banka kullandığınız krediye yüzde 1.20 oranında faiz yansıtacaktır. 10.001 TL ila 90 bin TL arasında kredi almak isterseniz banka kullandığınız krediye yüzde 1,16 oranında faiz yansıtacaktır. 1000 TL ila 90 bin TL arasında kredi almak isterseniz banka kullandığınız krediye yüzde 1,25 oranında faiz uygulayacaktır .

Örneğin,  48 ay vadeyle 10 bin TL kredi almak istediğinizde yüzde 1,20 faiz oranı uygulanacak ve 50 TL tahsis ücreti ödemeniz gerekecektir. 48 ay vadeyle 90 bin TL kredi almak istediğinizde %1,16 oranında faiz uygulanacak ve bu kez de 250 TL tahsis ücreti olacaktır. Ancak 90 bin TL krediyi yüzde 1,25 faiz oranıyla çektiğinizde sizden kredi tahsis ücreti alınmayacaktır.

Bahar kredisini almak için KREDI T.C. kimlik numaranız aylık geliriniz şeklinde bir SMS yazarak 5724’e göndermeniz yeterlidir.