Vakıfbank 48 Ay Vadeli Sonbahar İhtiyaç Kredisi

Borsa Ne İşe Yarar?

Sonbaharın gelişi ile artan masraf yükünüzü azaltmak isteyen Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyaları ile nakit ihtiyaçlarınız için destek olmayı sürdürüyor. 48 ay vadeli kredi veren bankalar arasına katılan Vakıfbank sonbahar kredisi kampanyası ile 50 bin liraya kadar kredi kullanımına olanak sağlıyor.

Vakıfbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası 

Kredi kullanmak ancak dosya masrafı ödemek istemeyen kişiler için masrafsız kredi kampanyası düzenleyen Vakıfbank aynı zamanda otomatik ödeme talimatı veren müşterileri için ihtiyaç kredisi faiz oranları için de indirime gitmektedir.

Masrafsız kefilsiz kredi kullanmak isteyen müşterileri için yüzde 1.31 ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulayan banka otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine ise faiz oranında indirim yaparak yüzde 1.29 seviyesine çekmektedir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2016

Dosya masrafı ödeyerek daha avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranlarından yararlanmak isteyen kişiler için ise Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketlerinde yüzde 1,26 olarak uygulanmaktadır. Yine kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri durumunda kredi faiz oranları indirilerek yüzde 1.24 seviyesine çekilmektedir.

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

Bu avantajlı koşullardan yararlanarak hemen Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru işlemini gerçekleştirmek isteyen kişilere farklı pek çok başvuru yöntemi sunulmaktadır. Bunlardan biride Vakıfbank kredi başvurusu SMS yöntemidir.

Bunun için yapmanız gereken tek şey büyük harflerle “KREDİ” yazıp bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı ve yine bir boşluk bırakarak aylık gelirinizi yazmaktır. Daha sonra oluşturduğunuz bu mesajı Vakıfbank SMS kredi numarası olan 5724 numarasına göndermeniz durumunda banka başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır. Yapılan değerlendirme sonucunda Vakıfbank kredi başvuru sonucu aynı cep telefonu numarasına kısa mesaj olarak gönderilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Notunuzu Öğrenin

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.