Hem kamu çalışanları, hem emekliler hem de özel sektör çalışanları için en uygun koşullarda yeni yıl kredisi Vakıfbank şubelerinde sizleri bekliyor. Vakıfbank yeni yıl kredisi başvurusu için Vakıfbank şubelerinin yanı sıra dilerseniz SMS kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz.

Vakıfbank SMS kredi başvurusu için büyük harflerle YENIYIL yazdıktan sonra kimlik numaranızı ekleyerek oluşturduğunuz bu kısa mesajı 5724 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. 50000 TL kredi kullanımına izin veren Vakıfbank 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde yüzde 1,43 faiz oranı uygularken, masraf ödeyen kişiler için ise faiz yüzde 1,35 olarak uygulanmaktadır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları kampanyaya özel olarak aşağıya çekilirken yüzde 1,35 faiz oranından yararlanan kişilerden ise 250 lira dosya masrafı tahsil edilmektedir. Emekliler için yılbaşı kredisi ve kamu çalışanlarına özel yılbaşı kredisi için uygulanan faiz oranları ve kredi limitleri de aynıdır.