Kredi kullanmak isteyen kamu çalışanlarına Vakıfbank kaçırmamaları gereken ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Vakıfbank kamu çalışanlarına ihtiyaç kredisi kampanyası ile uyguladığı ihtiyaç kredisi faiz oranları seviyesini yüzde 1.18’e çekerken ödemeleri de 3 ay öteleme seçeneği sunuyor.

Yani ihtiyaç kredinizi hemen şimdi kullanırken ödemelerine ise dilerseniz 2018 yılında başlıyorsunuz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı hemen karşılarken ödemelerini ise öteleyerek nakit sıkışıklığınızı tamamen çözüyorsunuz.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi 

Bankanın sağladığı 3 ay ertelemeli kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin sadece kredi başvuru formu doldururken erteleme imkanından yararlanmak istediklerini belirtmeleri gerekiyor.

Ancak şimdi al 2018’de öde kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilere banka daha yüksek ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kredi kullandırırken aynı zamanda da en yüksek kredi vadesi olarak 45 ay seçeneği sunuyor. Çünkü ertelenen 3 aylık kredi tutarı vadeden düşülüyor ve 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi yerine en fazla 45 ay vadeli kredi kullanımına olanak sağlanıyor.

Vakıfbank Dosya Masrafsız Kamu İhtiyaç Kredisi 

Banka kredi başvuru formu dolduran müşterilerine 2 farklı kredi seçeneği sağlıyor. Bunlardan biri masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında dosya masrafı ödenmeyen ancak daha yüksek kredi faiz oranları uygulanan kredi paketi. Bu krediden yararlanmak isteyen kişiler kredi dosya masrafı ödemiyor ancak ihtiyaç kredisi faiz oranları için bir-iki puan daha yüksek oranları kabul etmiş oluyor.

İkinci seçenek ise Vaıkfbank kamu kredisi dosya masrafı olarak 250 lira ila 350 lira arasında değişen tutarlarda bir masrafı ödemek. Bu durumda ise Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları üzerinden indirime gidiliyor ve daha düşük kredi faiz oranları ile kredi kullanımına olanak sağlanıyor.

Vakıfbank Kredi Başvurusu 

Cazip koşullarda sunulan kamuya özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin Vakıfbank şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurmaları yeterli oluyor. Yine Vakıfbank internetten kredi başvurusu için de bankanın internet sitesi üzerinden kamu kredisi linkini tıklayarak online kredi başvuru formu doldurmanıza olanak sağlanıyor.