Ücretsiz Kredi Notu Hesaplama

Borsa Ne İşe Yarar?

Kredi notumu öğrenmek istiyorum diyen kişilerin kullanabilecekleri farklı pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu işlemlerden bazıları ücret karşılığında gerçekleştirilirken ücretsiz kredi notu hesaplama yöntemleri de bulunmaktadır.

Findeks Kredi Notu Hesaplama 

Findeks internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz bir işlem olan kredi notu hesaplaması için tek yapmanız gereken Findeks üyeliği için gerekli formu doldurmaktır. Findeks internet sitesi üzerinden yapacağınız bu işlem kesinlikle ücretsiz olup tek yapmanız gereken açılan formda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmanız yeterlidir.

Yine buna ek olarak internet şubesi kullanırken yararlandığınız bir telefon numarasına sahip olmanız gerekir. Zaten ücretsiz kredi notu hesaplama yöntemi sadece Findeks internet sitesi üzerinden ilk kez yapılacak olan sorgulamalarda mümkün olmaktadır. İlk kez kredi notu hesaplaması yapacak olan kişiler Findeks internet sitesi üzerinden ücretsiz kredi notu sorgulama hizmetinden bir kereye mahsus olmak üzere yararlanabilmektedir. Sonraki sorgulamalar için ücret talep edilmektedir.

SMS Kredi Notu Sorgulama 

Kredi notunu SMS ile öğrenmek isteyen kişilerin Turkcell ya da Avea hattına sahip bir cep telefonunu kullanmaları gerekmektedir. Kısa mesajla kredi notunu öğrenmek isteyen kişilerin kimlik numaraları ve doğum yıllarını 1122 numarasına kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Borcunu Geciktirme Kredi Notu Ortalamasını Nasıl Etkiler?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.