Turkkom KOBİ Kart Ne İşe Yarar?

Borsa Ne İşe Yarar?

Turkkom KOBİ Kart, KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükte İşletme)’lere ücretsiz olarak verilen ve belirli iş yerlerinde yapılan harcamalarda %10 indirim alınmasını sağlayan bir indirim kartıdır. Bu kart ücretsiz olarak verilmektedir. Turkkom KOBİ Kart hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

Turkkom KOBİ Kart KOBİ işletmelerine ücretsiz olarak verilen bir karttır. Aslına bakarsanız bu kartın çok avantajlı olduğu söylenemez. Çünkü sadece %10 indirim yapılmaktadır. Ayrıca geçerli olduğu mağaza sayısı da oldukça azdır. Ancak Turrkkom sistemine üye bir işletme iseniz ve buraya üye olan işletmelerden alışveriş yapıyorsanız Turkkom KOBİ Kart kullanarak bir miktar indirim alabilirsiniz. Ayrıca Turkkom sistemine üye olan işletmelerden alışveriş yapan tüketiciler de kasada  bu kart sayesinde indirim alabilirler.

Turkkom KOBİ Kart, Turkkom sistemine üye olan iş yerlerinin de gelir elde etmesini sağlamaktadır. Üstelik bu iş yerleri yeni ürünler çıkardıklarında ya da belirli ürünlerde indirim yaptıklarında reklam ve tanıtım yapmak zorunda kalmazlar. Bu ürünleri  Turkkom sistemi sayesinde Turkkom KOBİ Kartlara yüklemeleri yeterlidir. Turkkom KOBİ Kart sahipleri de bu ürünlerden haberdar olacaklardır. Böylece Turkkom sistemine üye olan iş yerlerinin hangilerinde indirim olduğunu ve bunların hangilerinde yeni ürünler olduğunu öğreneceklerdir. Artı İndirim websitesine girerek Turkkom sistemine üye olan iş yerlerini görmek mümkündür.

Turkkom KOBİ Kart sahibi olmak kolaydır. Bunun için Turkkom sistemine üye olmak istediğinizde iş yerinize ücretsiz 400 tane Turkkom KOBİ Kart bırakılacaktır. Eğer siz de tüketici olarak Turkkom KOBİ Kart aldıysanız Artı İndirim websitesine girerek üyeliğinizi etkin hâle getirebilirsiniz. Kartınızı etkin hâle getirdikten sonra bu websitesinden Turkkom sistemine hangi iş yerlerinin üye olduğuna bakabilirsiniz. Karşınıza çıkan iş yerleri aynı zamanda sizin yaptığınız harcamalarda %10 indirim alabileceğiniz iş yerleridir. Turkkom KOBİ Kart için ücret ödemezsiniz. Yani yıllık kart ücreti ya da herhangi bir komisyon alınmamaktadır. Sadece üye iş yerlerinden indirim kazanabileceğinizi ve söz konusu indirimin harcama yaptığınız iş yerinin kasasında ödeme yaptığınız anda yansıtılacağını da bilmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   KOSGEB 50000 TL Hibe Kredi Desteği İçin Son Günler

Eğer KOBİ iseniz Turkkom sistemine üye olabilirsiniz. Turkkom sistemine kayıt olmak ücretsizdir. Turkkom sisteminden yararlanmanız için hangi ürünlerde indirim yapacağınızı belirlemelisiniz. Yani iş yerinizde Turkkom KOBİ Kart ile harcama yapan tüketicilerin hangi ürünleri ve hizmetleri indirimli alabileceklerini ve bu indirimin hangi oranda olacağını belirlemeniz şarttır. Belirlediğiniz ürün ve hizmetlerde en az %10 indirim yapmanız gerekir. Bu ürünleri ayrıca Turkkom sistemine de girmeniz şarttır. Bunu yaptığınızda Turkkom KOBİ Kart kullanıcıların kartlarına sizin belirlediğiniz bu indirimli ürünler ve hizmetler yüklenir. Elbette sizin de Turkkom KOBİ Kartınız olduğu için siz de Turkkom sistemine üye olan işletmelerin indirimli ürün ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hangi iş yerlerinin bu sisteme üye olduğunu ilgili websitesinde arama yaparak öğrenmeniz mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.