Türkiye’de hizmet vermeye başlayan ilk bankalar arasında yer alan ve bizzat kuruluş çalışmalarında Atatürk’ün yer aldığı İş Bankası günümüzde ise en çok müşterisi olan bankalar arasında yer almaktadır. İş Bankası çalışma saatleri ise yaz çalışma saatleri ve kış çalışma saatleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

İş Bankası Çalışma Saatleri 2018 / 2019

İş Bankasında mesai saat 09:00 itibari ile başlamakta olup öğle arası olan 12:30 saatine kadar devam eder. İş Bankası öğle arası tatilinden 13:30 itibari ile dönen banka çalışanları hizmet vermeye devam etmektedir. İş Bankası kapanış saatleri olarak ise 2016 yılında 17:30 saati uygulanmaktadır.

İş Bankası çalışma saatleri öğle arası saatleri standart saatler olup tüm şubelerde ortak olarak uygulanmaktadır. İş Bankası çalışma saatleri hafta sonu ise sadece hafta sonu açık olan şubelerde geçerlidir. İş Bankası internet şubesi üzerinden ise 7 gün 24 saat hizmet almanız mümkün olup mesai saatleri içerisinde yapamadığınız işlemlerinizi banka otomatik talimat olarak almakta ve ilk iş günü itibari ile hemen mesai başlar başlamaz hesap tutarınızın müsait olması durumunda gerçekleştirmektedir.

İşbankası İnternet Şubesi

Ayrıca isterseniz tüm işlemlerinizi işbankasının şubelerine gitmeden internet bankacılığı üzerinden de rahatlıkla yapabilir,ödeme,kredi başvurusu gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

İşbankası Telefon Bankacılığı

İşbankası telefon bankacılığı üzerinden 7 / 24 tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. İşbankası telefon bankacılık numarası 0 850 724 0 724 dır