Türk Traktör kredi kampanyası Şekerbank ve Türk Traktör A.Ş arasında yapılan iş birliği ile gerçekleştirilen bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında traktör almak istiyorsanız çok avantajlı şekilde bir traktör sahibi olabilirsiniz. Kampanyanın detayları için yazımızı okuyun.

Türk Traktör kredi kampanyası üreticilerin avantajlı şekilde traktör sahibi olmalarını sağlayan bir kampanyadır. Bu sayede isterseniz sıfır kilometre isterseniz ikinci el traktör sahibi olabilirsiniz. Şekerbank her zaman olduğu gibi esnafın, çiftçinin ve üreticinin yanında yer alarak onların ihtiyaçlarını en avantajlı şekilde karşılamalarını sağlıyor.

Türk Traktör Kampanyasının Avantajları Nelerdir?

Türk Traktör kredi kampanyasından yararlanarak sıfır kilometre ya da ikinci el bir traktör sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyarak kampanya koşullarını ve bankanın talep ettiği belgeleri öğrenebilirsiniz. Şekerbank ve Türk Traktör A.Ş. arasında gerçekleşen iş birliği ile üreticiler New Holland ya da Case marka sıfır kilometre ve ikinci el traktör alabilecekler.

Kampanyaya son başvuru tarihi 31 Aralık 2018 olarak belirlenmiştir. Yani kampanya kapsamında yeni yıla yeni bir traktör ile üretim yapmaya başlayarak girebilirsiniz. Türk Traktör kredi kampanyası ile 60 aya varan vadelerle yılda bir kere ödemeli olarak kullanım yapmanız mümkündür.

Siz de Türk Traktör kredi kampanyasından yararlanmak istiyorsanız hemen en yakın Şekerbank şubelerinden birini ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz. Elbette ondan önce başvuru için temin etmeniz gereken belgeler bulunmaktadır. Bu belgelerin başında tabii ki sizin nüfus cüzdanı fotokopiniz gelmektedir.

Ayrıca Şekerbank, Türk Traktör kredi kampanyasından yararlanabilmeniz için sizden size ait Çiftçilik Belgesi ya da Çiftçi Kayıt Sistemi Belgesi (ÇKS) de istemektedir. Bankanın, ibraz etmenizi istediği diğer belge de sizin başka gelirinizin olup olmaması hâlinde ibraz etmeniz gereken belgedir.

Yani eğer emekli maaşınız, kira geliriniz yad a sahip olduğunuz başka gelir varsa bunlara ait belgeleri de bankaya başvuru için giderken yanınızda bulundurmalısınız. Emekli maaşınızı belgelemek için bu maaşa ait bordro ve kira gelirinizi göstermek için de kira anlaşması göstermeniz yeterli olacaktır. Türk Traktör kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için Şekerbank şubelerini ziyaret edebilir, Türk Traktör bayilerine uğrayabilir ya da Şekerbank Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.