Tek Kredi kredi borçlarınızı birleştirerek size daha uygun bir ödeme planı sunan ve borçlarınızı yeniden yapılandıran bir sistemdir. Tek Kredi sayesinden ödeyemediğiniz ve geciktirdiğiniz kredi borçlarınızı daha kolay bir şekilde ödemeniz mümkündür. Tek Kredi hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

Kredi çektikten sonra geri ödeme taksitlerini düzenli bir şekilde ödemek zaman zaman mümkün olmayabiliyor. Önce kredi almak için harcadığımız çabanın daha fazlasını geri ödemeleri yaparken göstermemiz gerekiyor. Bu kredi herhangi bir kredi türü olabilir.

Konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, düğün kredisi, evlilik kredisi ya da herhangi başka bir krediyi bankadan aldıktan sonra bu kredinin geri ödemesini düzenli bir şekilde gerçekleştirmek gerekiyor. Aksi takdirde yani bu geri ödeme taksitlerini geciktirdiğimiz zaman hem ödememizin üstüne faiz uygulanıyor hem de kredi notumuz düşüyor. Bu yüzden ödemeleri gerçekleştirmemiz diğer tüm ihtiyaçlarımızın ve diğer tüm ödemelerimizin önüne geçiyor.

Yukarıda sözünü ettiğimiz durum durum kredi kartı borçlarımız için de geçerlidir. Kredi kartı harcamaları boyumuzu aşabilir. Bu durumda kredi kartı borçlarımızı kapatmamız gerekecektir. Eğer bu ödemeleri ertelersek ve yapmazsak aynı şekilde faiz uygulanacak ve borcumuzu ödememiz çok zor bir hâle gelecektir. Bu ve benzeri durumlarda Tek Kredi size bankaların sunmadığı farklı bir çözüm yolu sunmaktadır.

Borçlarınızı Tek Kredide Birleştirin

Tek Kredi, size ödemediğiniz ve geciktirdiğiniz mevcut tüm kredi borçlarınızı birleştirmeyi teklif ediyor. Kredi borçlarınızı birleştirerek daha uygun bir ödeme planı sunuyor. Tek Kredi sizin borçlarınızı yeniden yapılandırmanın bu yöntemle artık çok daha kolay olduğunu söylüyor.

Tek Kredi, Tüketici Kredisi aldıysanız ve bu kredinin geri ödeme taksitlerini geciktirdiyseniz ya da yapmadıysanız söz konusu kredi borcunuzu tek bir kredi şeklinde birleştirmenizi ve ardından yapılandırmanızı sağlayan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor.

Tek Kredinin Avantajları

Aslına bakarsanız Tek Kredi’nin yaptığı şey, bankadaki borçlarınızın tümünü kapatmak ve daha sonra analaşmalı olduğu bankalardan birine kredi borçlarınızın tümünü aktarmaktır. Kredi borcunuzun tümünün bu anlaşmalı bankalardan hangisine aktarılacağını siz seçebilirsiniz. Sonuç olarak daha önce sizin için hazırlanan ödeme planlarınız artık geçersiz olur ve bunlar tek ödeme planlarına dönüşür. Size daha rahat bir şekilde takip edeceğiniz aylık ödeme planları sunulur.

Tek Kredi sisteminden yararlanmak istiyorsanız öncelikle tekkredi.com internet sitesine girmeniz gerekmektedir. Ardından bu sitede karşınıza çıkan üye olma sayfasında bilgilerinizi girerek sisteme üye olmanız gerekmektedir.

Tek Kredi Nasıl Alınır?

Tekkredi.com gizlilik ve kullanım koşullarını dikkatlice okuduktan sonra üye olmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra başvuru yapmak için kimlik bilgilerinizi ve gelir bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Bilgilerinizi verdikten sonra tüm kredi borçlarınızın birleştirilmesi ve yapılandırılması için talepte bulunabilirsiniz.

Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra size bankalardaki mevcut borçlarınızın kapanması ve yapılandırılması durumunda, anlaşmalı bankalara sunulması hâlinde sizin nasıl bir ödeme planıyla karşılaşacağınız sunulur. Siz de size en uygun teklifi sunan anlaşmalı bankalardan birini seçersiniz ve ön başvurunuzu yaparsınız.