TEB’den Üç Ay Ertelemeli Kredi 2018

TEB'den Üç Ay Ertelemeli Kredi 2018
TEB'den Üç Ay Ertelemeli Kredi 2018

TEB gereksinimi olan kişilere üç ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. Yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranlarıyla verilen bu kredi hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. 

TEB üç ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. ÖTV’nin kaldırılmasını ve ÖTV’siz alışveriş süresinin uzatılmasını fırsat gösteren TEB bu kampanyayı “Madem ÖTV yok, TEB’de kredin çok.” sloganıyla müşterilere sunuyor. Bildiğiniz üzere devlet mobilyada KDV indirimi ile beyaz eşyada ÖTV indiriminin süresini Eylül ayına kadar uzattı. Bu sürenin uzatılması sonucunda devam eden avantajdan yararlanmak isterseniz TEB’den kredi alabilirsiniz.

ÖTV ve KDV İndiriminden Yararlanın

Devletin mobilyada KDV indirimi yapması ve beyaz eşyaya uygulanan ÖTV’yi sıfıra çekmesi mobilya ve beyaz eşya satın almak isteyen kişiler için bir avantaja dönüşmüştü. Hem alıcının hem de satıcının memnun olduğu KDV ve ÖTV indirimi Eylül ayına kadar uzatıldı. TEB de bu indirimden yararlanmanız için size kredi sunarak istediğiniz beyaz eşyalar ile mobilyaları alabilmenizi sağlıyor.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için TEB’in sunduğu bu krediye başvurmanız gerekiyor. Ancak kampanya detaylarını, başvuru kanallarını ve gerekli belgelerin neler olduğunu öğrenmenizde yarar var.

TEB Üç Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

TEB üç ay ertelemeli ihtiyaç kredisi alırken en fazla 48 ay vadeli alabileceğinizi bilmeniz gerekir. Ayrıca faiz oranlarının kullanmak istediğiniz kredi tutarına ve vadelere göre değiştiğini de bilmelisiniz. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi en fazla üç aya kadar ertelenebilmektedir. Ayrıca dikkat etmeniz gereken diğer bir husus da sadece TEB şubelerinde üç ay ertelemenin yapılabildiğidir.

TEB ihtiyaç kredisine TEB şubelerinden, TEB çağrı merkezinden yani telefon bankacılığı üzerinden başvurmanız mümkündür. Ayrıca isterseniz bu krediye SMS yoluyla da başvurabilirsiniz. Bunun için 4466’ya bir SMS göndermeniz yeterlidir. Diğer bir başvuru yolu da TEB internet şubesinden kredi talebinizi iletmenizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Bankalardan Kredi Alamıyorum Ne Yapmalıyım?

TEB şubesini ziyaret etmeden yaptığınız her kredi başvurusu gelir belgesiz kredi başvurusu olma niteliği taşımaktadır. Ancak bu şekilde başvuru yapabilmeniz için TEB müşterisi olmanız ve TEB’de bir hesabınızın olması şarttır. Ayrıca bankada bulunan bilgileriniz de güncel ve eksiksiz olmalıdır. Bilgilerinizinden sadece biri dahi güncel değilse ve eksikse TEB şubesine giderek bilgilerinizi güncellemeniz ve tamamlamanız gerekecektir.

Her ihtiyaç kredisinde olduğu gibi TEB’den aldığınız ihtiyaç kredisi için de geri ödeme vadesi boyunca bir hayat sigortası yaptırmanız zorunludur. Ayrıca bu kredi masraflı bir kredidir. Dolayısıyla kullandığınız kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti ve buna ek olarak BSMV tahsil edilecektir.

TEB Üç Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Planı

Kullanılan Kredi Tutarı: 5 bin TL

Kredi Geri Ödeme Vadesi: 24 ay

Krediye Uygulanan Aylık Faiz Oranı: Yüzde 1,25

Kredinin Aylık Geri Ödeme Taksit Tutarı: 249,62 TL

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 26,25 TL

Hayat Sigortası Primi: 211,22 TL

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.