Cep telefonunuzdan tek bir kısa mesaj göndererek tüm nakit ihtiyaçlarınızı gidermek ister misiniz? Yanıtınız evet ise tek yapmanız gereken hemen TEB SMS kredi başvurusunda bulunmak. Türkiye’nin en büyük ve güçlü özel bankaları arasında yer alan TEB aynı zamanda teknolojiyi de sizler için kendi sistemlerine entegre ediyor ve hayatınızı kolaylaştırıyor. Düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyaları ile çok daha uygun koşullarda kredi kullanımına izin veren banka 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi paketlerinin faiz oranlarını ise yüzde 1,55 seviyesinden başlatılmaktadır.

Banka ayrıca “şubesiz bankacılık” hizmeti sunmak adına geliştirdiği CepteTEB internet şubesi aracılığı ile TEB müşterisi olmayan kişilerin dahi internetten kredi başvurusunda bulunarak dosya masrafsız kredi  kullanımlarına izin vermektedir. Bunun için cepteTEB internet sitesini ziyaret ederek kredi başvuru butonunu tıkladıktan sonra üye iseniz üyelik bilgileri ve şifrenizi girdikten sonra kredi başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Daha önce başvuruda bulunarak cepteTEB üyesi olmadıysanız ise bu durumda üye olmak istiyorum butonunu tıklamanız yeterli olacaktır.

Başvuru formunu doldurmanız durumunda banka yetkilileri sizinle iletişime geçecek ve müşteri sözleşmesini imzalamanızı sağlayarak üyeliğinizi tamamlayacaktır. Bu aşamada müşteri hizmetleri temsilcisi sizi arayarak bir randevu talebinde bulunacak ve sizin belirlediğiniz bir tarih ve saatte yine sizin belirlediğiniz adresi ziyaret ederek sözleşmeyi imzalamanızı sağlayacaktır. Bunun ardından internetten kredi başvurusunda bulunarak kredi değerlendirme sürecinin başlamasını sağlayabilir, kredi kullanarak nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.