TEB Emekli Kredi

Borsa Ne İşe Yarar?

Emekli kredisi veren bankalar arasında yer alan TEB uygun faiz oranları ile tercih edilme oranını her geçen gün arttırmaktadır. TEB emekli kredisi kullanmak isteyen kişilere aynı zamanda PTT şubeleri üzerinden de kredi kullanma imkanı sağlamaktadır.

PTT Emekli Kredi

Emekli kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilere yönelik olarak PTT şubelerinden de kredi kullanma imkanı sağlayan PTT tüm başvuru işlemlerini ve kredi kullanma sürecini başvuruda bulunduğunuz şube üzerinden gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Emekli kredi başvurusu işlemini gerçekleştirmek için buna ek olarak TEB şubeleri, TEB internet şubesi, TEB internet sitesi ve CepteTEB uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır.

Emekli Kredisi Kullanmak İstiyorum 

Emekli kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilere yönelik olarak sunulan faizsiz emekli kredisi paketinde çalışmalar sürerken bankalar ise faiz karşılığında kredi kullanımına izin vermektedir.

Emekliye faizsiz kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin ise mutlaka bu kararın Resmi Gazetede yayımlanması zorunludur. Aksi halde uygulama yasalaşmadığı için ne yazık ki bankaların bu kredi paketini kullanıma açmaları mümkün değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.