Şeker Bayramı kredisi ya da Ramazan kredisi olarak ta anılan TEB bayram kredisi için beklenen kampanyasını kullanıma açtı.

En Uygun Bayram Kredisi 

Bayrama sayılı günler kala gerek var olan borçlarını kapatmak gerekse da bayram öncesi evlerinde tadilat ve yenilik yapmak isteyen kişilere yönelik olarak düzenlenen bayram kredisi kampanyaları arasından karar vermek isteyen kişilerin önem verdikleri konuların başında en iyi bayram kredisi seçeneğini sunan bankayı belirlemek yer alıyor.

Bayram kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin bu nedenle kredi başvuru formu doldurmadan hemen önce kredi karşılaştırma siteleri üzerinden bayram kredisi kullandıran bankalar arasında kredi karşılaştırma işlemi yapması gerekiyor.

TEB Bayram Kredisi 2016

TEB bayram kredisi için özel bir bayram kredi kampanyası düzenlemezken bunun yerine CEPTETEB kredi kampanyası için kredi faiz oranları için indirim yapmaya gidiyor. Üstelik dosya masrafsız kredi kullanmak isteyen kişiler için kampanyaya özel olarak tahsis ücretsiz kredi kullanılmasına da olanak sağlıyor.

Kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 5 bin lira kredi kullanan kişilere 181,49 lira aylık ödemeli kredi kullanma imkanı sağlanırken 36 ay vadeli 10000 TL kredi kullanan kişilerin ise aylık ödemeleri 363 lira oluyor. Kredi dosya masrafı alınmazken sigorta masrafı olarak ise 392 lira talep ediliyor. Bu tutar kredi onayının alınmasının ardından kullanmış olduğunuz 10 bin lira kredi bedeli içinden kesiliyor.

Kredi Onayı İçin Kredi Notu Ortalamanız Belirleyici Oluyor

“Bana kredi çıkar mı?” sorusunun yanıtında belirleyici olan ise kişinin kredi notu ortalaması oluyor. Düşük kredi notu ortalaması olan kişilerin yapmış olduğu kredi başvuruları için maalesef kredi onayı alınması zorlaşırken yüksek kredi notu ortalaması olan kişilere ise bankalar çok daha kolay bir şekilde kredi onayı verebiliyor.