Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) ATM’leri bankamatik kartı sahibi müşterilerine kartlarını kullanarak, CEPTETEB kullanan müşterilerine ise bankamatik kartları olmadan da hesaplarından para çekme hizmetini 7/24 ücretsiz sağlar. Türkiye Ekonomi Bankası TEB’in ATM’lerinde belirlediği standart nakit çekim limiti vardır. Güncel standart ATM nakit çekme limiti 1.000,00.-TL. dir. TEB ATM’lerinden hesaplara günlük para yatırma limiti ise 19.990,00.-TL. dir.

Teb ATM Günlük Para Çekme Limitim Yetersiz

TEB müşterileri özel durumlarda oluşan nakit ihtiyaçları için CEPTETEB Destek Merkezi telefon numarasını olan 0850 222 09 29 U arayarak limitlerini arttırabilirler. TEB in maaş ödemesi anlaşması bulunan işyerlerinin, kamu kurumlarının mensuplarına talepleri halinde kendilerinin belirlediği tutarda en fazla 3.000,00.-TL ye kadar günlük limit belirlenir.

Teb ATM Kartı İle Yapacağınız İşlemler Nelerdir?

TEB ATM kart sahipleri TL/USD/EURO/GBP cinsinden bankanın belirlediği ATM günlük nakit çekme limitine kadar para çekebilmenin yanı sıra aşağıdaki işlemleri de yapabilirler. Hızlı para çekme, bakiye sorma, hesap hareketleri, fon alış/satış, Döviz alış/satış, Fon Portföy Gözlemleme, Kredi başvurusu yapma, kendi hesapları arasında ya da TEB diğer müşteri hesaplarına havale yapmaktır.

EFT, Turkcell Hazır Kart/Vodafone/Turktelekom faturasız hatlara TL yükleme, ATM kartı şifre işlemleri, İnternet Şube şifre işlemleri, Kredi Kartı hesaptan ödeme işlemleri, Cep’e para gönderme işlemleridir. Ve hesaba nakit yatırma işlemleri(TL/USD/EURO/GBP), Altın/Gümüş hesabı işlemleri, fatura işlemleri, Şan Oyunları ödeme işlemleri, Joygame ödeme işlemleri, Nakit yatırarak ya da hesaptan kredi taksiti ödeme işlemleri, Sigorta başvuruları, telefon numaralarını tanımlama/güncelleme işlemleri.

Teb ATM Kar Ücreti Nedir?

Türkiye Ekonomi Bankasının banka kartları olan CEPTETEB Banka Kartı, TEB ATM banka kartı ve TEB Ekranlı Card lar hiçbir ad altında, hiçbir ücrete, hiçbir zaman tabii tutulmaksızın müşterilerine sunulur ve kullandırılır.