Taksitli avans, nakit ihtiyacınız olduğunda, kredi kartınızın limiti kadar kullanabileceğiniz finansal bir hizmet türüdür. Kredi kartınızdan avans çekme işlemini taksitlendiren, ihtiyaç anında ATM’den para çekebileceğiniz taksitli nakit avans’ta vade seçenekleri 2 ile 24 ay arasında değişiyor.

Tıpkı bireysel ihtiyaç kredisi gibi vadeli olarak kullanabileceğiniz bu hizmetten, kredi kartınızın bakiyesi kadar yararlanabilirsiniz. Kredi kullanmak için bankaya kadar gitmek istemeyen, anlık nakit ihtiyacınız için en kestirme yol olarak gösterebiliriz. Gelin isterseniz bankaların uyguladığı aylık faiz oranlarına ve vade seçeneklerine bir bakalım…

Bonus Kart

Herhangi bir ekstra ücret ödemeden alabileceğiniz taksitli nakit avansınızı, Bonus kartınızdan formalitesiz çekebilirsiniz. Uygun faiz oranları ve sabit taksit seçenekleri sunan bankanın taksitli avans için uyguladığı aylık faiz oranı %2,02. Minimum 5, maksimum 9 vadeli olarak kredi kartınızdan 20.000 TL’ye kadar avans çekebilirsiniz.

Axess

Bir Axess kartınız varsa, ATM’lerden 9 aya varan vade seçenekleri ile ücretsiz nakit avans çekebilirsiniz. Minimum 200 TL ve maksimum 15.000 TL’yi aylık %2,02 faiz oranları ile 9 aya kadar vadeli olarak geri ödeyebilirsiniz. Örneğin kredi kartınızdan 6 ay vadeli 2000 TL çekmek isterseniz, taksitleriniz 362 TL olacak.

Maximum

5000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı taksitli olarak avans çekebilirsiniz. Vergi ve fonlar dahil edilerek %2,02 olarak hesaplanan aylık faiz oranları ile ödemelerinizi 5,6,7,8 ve 9 taksit olarak geri ödeyebilirsiniz. Kredi kartınızdan 9 taksitli 3000 TL nakit avans çektiğinizde aylık geri ödemeler 375 TL olur.

Cardfinans

Artık kredi almak kadar avantajlı bir seçeneğiniz var. Cardfinans kartınız varsa, kredi kartınızdan 6 ve 9 taksit seçeneği ile kartınızın bakiyesi kadar avans çekebilirsiniz. Formalitelerle uğraşmadan, bankaya kadar yorulmadan, her ay ekstra faiz ödemeden acil ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası müşterileri, acil nakit ihtiyaçlarını kredi kartlarından karşılıyor. 9 aya varan vade seçenekleri ile 10.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Kartınızdan 6 taksitli 1000 TL çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık tutar 180 TL olur. Faiz oranı %1,99’dur.

Akbank

Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için Akbank kredi kartınızı kullanabilirsiniz. 9 aya kadar taksitlendirebileceğiniz nakit avansı maksimum 15.000 TL olarak çekebilirsiniz. Ücretsiz olarak çekebileceğiniz avansı ATM’lerden çekebilir ya da TA yazıp 6665’e SMS göndererek hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

World Card

300 TL ve üzeri acil nakit ihtiyaçlarınız  için World Card’ınızdan taksitli nakit avans çekebilirsiniz. %2,02 aylık faiz oranı ile 9 aya kadar vadelendirebilirsiniz. 10.000 TL nakit avansınızı 9 taksit halinde aylık 1233 TL olarak ödeyebilirsiniz.

Paraf Card

Paraf kartınız varsa, kartınızdan nakit avans ya da dilerseniz taksitli nakit avans çekebilirsiniz. 9 aya kadar taksitlendirilen avansınızın ödemelerini de ertelendirebilirsiniz. 3,6 ve 9 taksit olarak kullanabileceğiniz avansı, %1,75 aylık faiz oranları ile geri ödeyin. Kredi kartınızdan minimum 200 TL ve maksimum 5000 TL avans çekebilirsiniz.