Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için artık kredi çekmek için bankaya kadar yorulmanıza gerek yok. Kredi kartınız ile ATM’ye giderek kartınızdan nakit avans, hatta artık taksitli nakit avans çekmeniz mümkün. 9 aya kadar vade seçeneği ile müşterilerine uygun ödeme seçenekleri sunan Garanti Bankası, taksitli nakit avans için en çok tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Taksitli nakit avans acil ihtiyaçlarınızı karşılamak için pratik ve hızlı bir yol olsa da, kredi faiz oranlarına göre daha yüksek faiz oranları olduğunu unutmayın.

Ayrıca bununla birlikte belli bir oranda avans kullanım ücreti de bulunmaktadır. Bu tutarı avansı çektikten bir gün sonra geri yatırsanız bile bu kullanım ücretini ödemeniz gerekecektir. Garanti Bankası taksitli nakit avans seçeneğinde, kredi kartınızdan çekeceğiniz nakit avansınızı 5 ile 9 taksit arasında geri ödeyebilirsiniz. Minimum avans tutarı olarak 500 TL çekebilirsiniz. %2,02 aylık faiz oranı ile dilerseniz Garanti Paramatik’lerden, dilerseniz de 444 0 333 no’lu Alo Garanti hattından taksitli nakit avans talebinde bulunabilirsiniz.

Bankadan alacağınız 5 ay vadeli 1000 TL taksitli nakit avans için aylık ödeyeceğiniz tutar 214 TL ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar 1073 TL’dir. 9 ay vade seçeneğinden yararlanmanız halinde, yine 1000 TL için aylık ödeyeceğiniz rakam 125 TL ve toplam geri ödeme tutarı 1125 TL’dir. Garanti Bankası taksitli nakit avans seçeneğinin yanında acil nakit ihtiyaçlarınızı dilerseniz taksit olmadan da Garanti Bankası ATM’lerinden kredi kartınız ile çekebilirsiniz.