Bankacılık işlemlerinin artık her geçen gün daha yoğun kullanılmaya başlanması ile beraber artan bankacılık masrafları kişileri yeni çözüm yolları aramaya itmektedir. Bunlardan biride sunulan şubesiz bankacılık ya da bilinen bir diğer ismi ile masrafsız bankacılık hizmetleridir.

Finansbank Enpara Hizmeti

Bu alanda öncü bankalardan biri olan Finansbank enpara bankacılık işlemlerinde sıfır masraf ilkesi ile hizmet vermektedir. Kurucusunun Finansbank gibi Türkiye’nin en güçlü ve büyük bankaları arasında yer alması enpara hizmetini rakipleri arasında bir adım öne taşırken bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin internet sitesini ziyaret etmeleri yada enpara müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

CepteTEB Masrafsız Bankacılık Hizmeti

Türk Ekonomi Bankası tarafından kurulan CepteTEB hizmeti için başvurular yine internet sitesi ve CepteTEB müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapılabilmektedir. Bu hizmetten yararlanan kişilere masrafsız bankacılık hizmeti sunulurken yine tüm nakit para çekme ve nakit para yatırma işlemleri hem tüm bankamatikler üzerinden hem de TEB şubeleri üzerinden yapılabilmektedir.

Kuveyt Türk Benim Bankam Hizmeti

Faizsiz bankacılık hizmeti veren Kuveyt Türk tarafından kurulan benim bankam hizmeti sıfır masraf ile bankacılık hizmetinizi yerinize getirmenizi sağlamaktadır. Bu bankanın diğer şubesiz bankacılık hizmeti sunan bankalardan ayıran en önemli fark faizsiz bankacılık hizmeti sunmasıdır.