Nakit ihtiyaçlarınız için artık bankaya kadar yorulmanız gerekmiyor. Teknoloji gün geçtikçe ilerlerken bankalar da bu gelişmelerden yararlanarak tüketiciler ile iletişim ağını her geçen gün genişletip ilerletiyor. 6-7 yıl öncesine kadar şubelerden yapılan kredi başvurusunu artık yalnızca internet bankacılığı ile değil, SMS ile de yapmak mümkün. Bugün hemen her bankanın SMS ile kredi başvurusu seçeneği bulunuyor. Peki, hangi bankaların kredi başvurusu için SMS numarası kaç?

İş Bankası:  SMS ile yapılan kredi başvurularında alabileceğiniz maksimum tutar 20.000 TL’dir. TC kimlik numaranız, almak istediğiniz kredi miktarı ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 4402’ye SMS göndererek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası: 5 dakikada cevabı cebinizde hızlı kredi için;  TC kimlik numaranız, almak istediğiniz kredi miktarı ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 3390’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Ziraat Bankası: 4747’e  TC kimlik numaranız, almak istediğiniz kredi miktarı ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakıp SMS göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank: SMS ile kredi başvurusu için  TC kimlik numaranız, almak istediğiniz kredi miktarı ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 4425’e mesaj gönderebilirsiniz.

Vakıfbank: TC kimlik numaranız, almak istediğiniz kredi miktarı ve aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 5724’e SMS göndererek Vakıfbank hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi: Hızlı kredi almak için 4454’e  TC kimlik numaranız, almak istediğiniz kredi miktarı ve aylık gelirinizi kısa mesajla gönderip, cevabınızı 5 dakikada alabilirsiniz.