Yapı Kredi Mobil Göz – ID ile Giriş Nasıl Yapılır?

Borsa Ne İşe Yarar?

Yapı Kredi Mobil Göz – ID ile giriş teknolojisi sayesinde artık bankacılık işlemlerinizi çok hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Artık Yapı Kredi Mobil uygulaması sizi gözünüzden tanıyor.

Mobil bankacılık hizmeti veren, bireysel mobil şube olma özelliği taşıyan ve müşterilerin bankacılık işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmalarını sağlayan Yapı Kredi Mobil uygulaması yenilendi. Yapı Kredi banka şubesini nerede olursanız olun ve ne zaman isterseniz isteyin ayağınıza getiren Yapı Kredi Mobil uygulamasına çok sayıda yeni işlev eklendi.

Yapı Kredi mobil uygulamasına eklenen işlevler sayesinde artık bankanın mobil uygulamasında daha çok ve daha çeşitli işlemler yapabilirsiniz. Üstelik mobil uygulamanın sadece iPhone sürümü değil Android sürümü de kullanıma hazır durumda. Yapı Kredi iPhone mobil uygulamasını AppStore üzerinden, Yapı Kredi Android uygulamasını Google Play mağazasından cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Göz – ID Teknolojisi Nedir?

Yapı Kredi Mobil uygulaması sayesinde artık işlemlerinizi çok daha hızlı şekilde yapabilir, varlıklarınızı çok daha kolay şekilde takip edebilirsiniz. Yapı Kredi Mobil uygulamasına gelen en önemli ve en ilgi çekici yenilik Göz – ID özelliğidir. Bu sayede mobil şubeye girişte Göz- ID özelliğini kullanabilirsiniz. Üstelik mobil uygulamanızla ATM’ye dokunmadan para çekebilirsiniz. Bu özelliklerin yanında daha pek çok bankacılık hizmetinden yararlanmanız mümkündür.

Yapı Kredi Mobil Uygulamasına Gelen Yenilikler

Yapı Kredi Mobil uygulamasına gelen yeniliklerin başında Göz – ID ile giriş bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde benzersiz göz yapınızı sisteme tanıtabilir, şifrenizi hatırlamadığınız zamanlarda dahi Yapı Kredi Mobil  uygulamasına güvenli giriş gerçekleştirebilirsiniz. ATM’ye dokunmadan para çekme özelliği sayesinde sadece QR kod ile para çek komutu vererek işleminizi Yapı Kredi Mobil uygulama üzerinde tamamlayabilir, ATM ekranına gelen QR kodu telefona okutarak paranızı çekebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Fed'in Faiz Oranını Artırması Ne Anlama Geliyor?

Artık Yapı Kredi Mobil uygulamasının ana sayfasında kredi kartlarınıza ve vadesiz hesaplarınıza hızlıca göz atabilirsiniz. Üstelik güncel hesap ve kart işlemlerinize ulaşmanız ve yaklaşan ödemelerinizi incelemeniz mümkündür. Yapı Kredi Mobil uygulaması sayesinde başka hesaplara taksitli nakit avans ile para gönderebilirsiniz.

Kredi kartınız varsa bu kartın internetten alışveriş yetkilerini yani mail order adı verilen yetkilerini açabilirsiniz ya da kapatabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil uygulamasına gelen yenilikler sayesinde yapabileceğiniz işlemler arasında SMS ve e-posta için Akıllı Asistan bildirimlerinin yönetimi, çağrı merkezini doğrudan arama ve kendinizi tanıtmanıza gerek kalmadan işlem yapma, uygulamaya giriş yapmadan piyasa bilgilerini takip edebilme ve gelişmiş aram özelliğini kullanma gibi işlemler bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.