Kredi kullanmak isteyen kişilere çeşitli avantajların sunulduğu kampanyalar tüm hızı ile devam ediyor. Bankalar yıl sonu kredi kampanyaları için şimdiden düğmeye basarken özellikle de şimdi al 2019’de öde kredi kampanyaları büyük ilgi görüyor.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Ertelemeli kredi veren bankalar genelde bu kredi kampanyalarını belirli bir dönem için düzenlemektedir.

Bu nedenle ertelemeli kredi kullanmak isteyen kişilerin bu kampanyaları yakından takip etmeleri gerekir. Örneğin bankaların bayram kredileri ve yılbaşı kredileri gibi özel dönemlerde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi seçenekleri bulunmaktadır.

İng Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Kolay kredi onayı vermesi ile bilinen ING Bank aynı zamanda 3 ay ertelemeli kredi kullanımına da onay vermektedir. Şu anda çıkarılan yeni yasa ile beraber 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurularını da kabul eden banka düşük kredi faiz oranları ve daha uygun seviyelerde bulunan kredi dosya masrafı tutarı ile de tercih edilirliğini arttırmaktadır.

Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

3 ay ertelemeli kredi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine cazip koşullar sunan Finansbank şimdi al 3 ay sonra öde seçeneği ile ödemeleriniz çok daha rahat bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. Finansbank aynı zamanda düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında da bulunduğu için kredi notum düşük diyen kişilerin de sıklıkla tercih ettiği bir banka olmayı başarmaktadır.