İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da inşa edilen ve 0 faizli konut seçenekleri sunan Gökdeniz Kartal projesinin konutları, Haziran 2016 tarihinde sahipleri ile buluşacak. Mimar Ömer Çamoğlu’nun imzasını taşıyan projenin yatırımcıları arasında Bay Yapı ve Gülsa İnşaat ortaklığı bulunuyor.

7080 m2’lik bir alanda inşa edilen projenin toplamda 35.000 m2’lik inşaat alanı bulunuyor. İçerisinde yeşil alanlar, sosyal aktivite alanları ve 205 daire bulunan Gökdeniz Kartal, yüksek faiz oranları nedeniyle konut alırken banka kredisi kullanmaktan çekinenlere 0 faizli konut olanağı sunuyor.

Toplamda 70.000.000 TL’lik bir yatırım değeri bulunan proje, çok yakın bir tarihte anahtar teslimlerini de gerçekleştirecek. Merkezi bir lokasyonda oluşu, toplu taşıma ve havalanlarına yakın oluşu, hem şehir içinde hem de huzurlu bir konumda oluşu yönüyle de ev sahibi olmak isteyen İstanbulluların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

0 Faizli Ödeme Seçenekleri

40 aya kadar vade seçeneklerinde %0 faizli ev sahibi olma olanağı sunan Gökdeniz Kartal, yeni yılın dikkat çeken konut projelerinden. Yüksek kredi faizleri nedeniyle ev sahibi olurken çok yüksek ödeme yapmak zorunda kalanlar için uygun ödeme ve faiz olanakları ile öne çıkan bu proje; İstanbul’un yükselen noktalarından birinde, Kartal’da bulunuyor.

Hastanelere, okullara, kültür merkezlerine, marinalara, çarşıya ve alışveriş merkezlerine yakın bir lokasyonda bulunan proje; aynı zamanda hem denize, hem de ormana yakın bir konumda. Metroya, deniz otobüslerine yakın oluşu da, şehir içinde trafik sıkıntısından uzaklaşmak isteyenler için en büyük avantajlarından biri.

Örnek daireleri ödüllü mimarlar tarafından hazırlanan Gökdeniz Kartal, ilçenin değerine değer katmaya hazırlanıyor. Yüksek malzeme kalitesi, lüks ve modern tasarımı ile şehir içinde uygun ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenler ile kar amaçlı yatırım yapmak isteyenlerin tercihi oluyor. Muhteşem deniz ve yeşil manzara seçenekleri ile yeni dönemde şehrin ilgi çeken konut projelerinden biri olmayı başarıyor. Semtin en nezih noktalarından birinde bulunan Gökdeniz Kartal projesi, Kartal’da yeni bir yaşam başlatmaya hazırlanıyor.

Kredisiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

Banka kredisi olmadan kendi evinizin sahibi olma fırsatı Gökdeniz Kartal projesi ile mümkün. Kartal’ın Esentepe mahallesinde inşa edilen projede daireler 81 m2 ile 265 m2 arasında değişiyor. Daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak seçeneklendirilmiş. 2016 yılının Şubat ayında teslim edilmesi beklenen konutlarda lüks ve modern detaylar bir araya geliyor.

Bir otelde bulabileceğiniz; havuz, fitness center, basketbol sahaları, voleybol sahası, yürüyüş parkurlar, çocuk oyun alanlar, tenis kortu, sosyal tesisler, market ve cafeler gibi tüm ihtiyaçlarınızı yaşam alanlarınıza taşıyor. Şehir içinde lüks bir yaşam vaat eden Gökdeniz Kartal projesi, 0 faizli konut olanağı ile ev sahibi olmak isteyenlere avantajlı fiyat ve kampanyalar sunuyor. 316.000 TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak için şimdiden ön talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.