Senin Bankan Nedir?

Borsa Ne İşe Yarar?

Ülkemizde bankacılık hizmeti sunan kurumların sayı olarak her geçen gün artmaya devam etmesi kişilerin banka seçimi konusunda da zorlanmasına neden olmaktadır. En avantajlı bankacılık hizmetini sunan bankanın seçimi ise daha fazla avantajdan yararlanılması açısından çok önemlidir. Peki, senin bankan nedir?

Senin Bankan Kampanya 

Ülkemizde Finansbank enpara ile beraber başlayan ve CepteTEB ile devam eden şubesiz bankacılık sistemlerinden biri olan Senin Bankan masrafsız bankacılık hizmetini çok daha cazip koşullar altında sunan en yeni banka platformlarından biridir. Bu bankayı diğer masrafsız bankacılık hizmeti sunan diğer bankalardan ayıran en önemli farkı faizsiz bankacılık hizmeti sunmasıdır.

Kuveyt Türk tarafından kurulan Senin Bankan başvuruları yine internet üzerinden çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Aynı şekilde Senin Bankan başvuru takip işlemleri için de bankanın internet sitesi ana sayfasının üst sağ kısmında yer alan başvuru takip butonunu tıklamanız ve açılan yeni sayfada sizden istenilen bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Senin Bankan PTT 

Bankanın PTT ile yapmış olduğu anlaşma kapsamında Senin Bankan müşterileri PTT şubeleri üzerinden bankacılık işlemlerini yine ücretsiz olarak yapabilmektedir. Tüm bankacılık işlemlerini ücretsiz olarak yapmanızı sağlayan Senin Bankan sistemi aynı zamanda akaryakıttan kırtasiye harcamalarına kadar yapacağınız pek çok harcamadan belirli oranlarda puan kazanmanızı sağlamakta, faizsiz kredi desteği sağlayarak hayallerinize ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.