Senin Bankan, bir şubesiz bankacılık ürünüdür. Tıpkı Enpara ve CEPTETEB ürünleri gibi Senin Bankan bankacılık hizmeti de şubesiz şekilde verilen bir dijital bankacılık hizmetidir. Senin Bankan hakkında detaylı bilgi edinmek ve başvuru yaparken hangi adımları izlemeniz gerektiğini öğrenmek için yazımızı okuyun.

Senin Bankan bir Kuveyt Turk ürünüdür. Bu bankacılık hizmeti dijital olarak verilmektedir. Yani Senin Bankan ürününe ait fiziksel bir şube bulunmamaktadır. Bu bankacılık hizmeti, şubeyle verilen hizmetlere göre çok daha avantajlıdır. Çünkü şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi internet bankacılığı ya da mobil uygulama aracılığıyla gerçekleştirme olanağınız vardır. Bu sayede evinizde ya da iş yerinizde iseniz internet şubesine ya da mobil uygulamaya girerek hemen bankacılık işlemlerinizi yapıp çıkabilirsiniz. Para çekmek ya da yatırmak istediğinizde Kuveyt Turk ATM’lerinden çekebilir ve yatırabilirsiniz.

Senin Bankan bankacılık hizmeti size birikim yapmanızı sağlayan hesap çeşitleri sunar. Ayrıca ihtiyacınız olan finansman çeşitlerini de burada bulabilirsiniz. Tıpkı diğer bankalarda olduğu gibi Senin Bankan dijital bankacılığında da ihtiyaçlarınıza yönelik kartlar mevcuttur. Ayrıca size özel kampanyalar da sunulmaktadır. Eğer daha çok bilgi almak isterseniz seninbankan.com‘a girerek danışmanla görüşebilir ya da çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Şubesiz bankacılığın yaygınlaşmaya başladığı son zamanlarda bankalar bu bankacılık türünün son derece masrafsız olduğunu kavradılar ve bu bankacılık hizmetine yönelmeye başladılar. Bankalar ayrıca teknolojiden yararlanmanın mobil bankacılık ve internet bankacılığı açısından çok büyük önem taşıdığının farkına vardılar. Bankalar tüm bunların bir sonucu olarak müşterileri şubesiz bankacılıkla tanıştırmak için şu anda çok sayıda kampanya düzenliyorlar ve çok sayıda fırsatı müşterilere sunuyorlar. Bunlardan biri de müşterilere diğer ATM’lerden para çektiklerinde ücret yansıtmamak şeklinde öne çıkmakta. Tıpkı Enpara gibi Senin Bankan da ortak ATM’lerden para çeken müşterilerden ücret almıyor. Enpara müşterilerine ayda bir kez ortak ATM’lerden ücretsiz para çekme olanağı sunuyor. Senin Bankan ise müşterilerine ayda üç kez ortak ATM’lerden ücretsiz para çekme imkânı tanıyor. Ayrıca Senin Bankan’lı olduğunuzda ilk üç ay içinde Altın Kart’ınızla yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişinizde 25 TL indirim kazanıyorsunuz. Senin Bankan’lı olduğunuzda PTT’den ücretsiz bankacılık hizmeti alıyorsunuz. Bunun gibi daha pek çok kampanyadan Senin Bankan sayesinde yararlanmanız mümkün. Üstelik tıpkı Enpara dijital bankacılık hizmetinde olduğu gibi Senin Bankan hesabının hesap işletim ücreti yoktur. EFT ya da Havele yaptığınızda masraf alınmaz.

Senin Bankan şubesiz bankacılık hizmetinden yararlanmak için yapmanız gereken şey seninbankan.com.tr adresine girerek buradaki başvur düğmesine tıklamak. Ardından sistem sizi başvuru ekranına yönlendirecektir. Bu ekrana geldiğinizde ilk adımda kimlik bilgilerinizi, ikinci adımda adres bilgilerinizi ve üçüncü adımda ise iletişim bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru için şubeye gitmenize gerek yoktur. Çünkü adı üstünde bu bir şubesiz bankacılık hizmetidir.