Şekerbank Yıl Sonu Kredi Kampanyası

Şekerbank Yıl Sonu Kredi Kampanyasını kredi ihtiyacı olan müşterilerine sunuyor. Sizin de kredi ihtiyacınız varsa Yıl Sonu Kredi Kampanyasından yararlanarak kredi gereksiniminizi giderebilirsiniz.

2016 yılının sonu geldi. 2017’ye nakit para ihtiyacınızı karşılamış bir şekilde girmek ister misiniz? Cevabınız “Evet.” ise Şekerbank’ın müşterilerine sunduğu Yıl Sonu Kredi Kampanyasından yararlanabilirsiniz. Çiftçilere özel olarak düzenlenen bu kampanya sayesinde 2017 yılına nakit para ihtiyacınızı karşılamış bir şekilde girebilirsiniz.

Yılın son kredi kampanyasını Şekerbank çiftçiler için düzenliyor. 2016 yılını sonunda bankaların hemen hemen hepsi Yeni Yıl Kredisi Kampanyası düzenledi. Bu krediler düşük faizli ve çok avantajlı şekilde müşterilerin kullanımına sunuldu. Bazı bankalar ertelemeli krediler verdi. Hatta bazı kredi kampanyaları çok düşük faizli ve çok avantajlı bir şekilde verildiği için krediye ihtiyacı olmayan kişiler bile “Acaba kredi mi alsam? diye düşünmeye başladı. Ancak bankalar hangi kampanyayı yaparlarsa yapsınlar gözünüz kapalı bir şekilde işlem yapmamanız oldukça önemlidir. Çünkü bankaların yaptığı bu kampanyalar avantajlı olsa da masrafları ve kredi tahsis ücretleri yüksek olabilmektedir.

Bankaların düzenlediği yıl sonu kredi kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız öncelikle mevcut kampanyaların tümünü araştırmalı ve incelemelisiniz. Ardından bu kampanyaların arasından sizin için en avantajlı olanları seçmelisiniz. Seçtiğiniz kampanyaların arasından en iyisine karar vermek için hangi kredinin sizin ihtiyacınızı en iyi şekilde karşıladığına karar vermelisiniz. Ardından kredi başvurunuzu yapmalısınız.

Şekerbank tarafından kredi ihtiyacı olan müşterilere sunulan Yıl Sonu Kredi Kampanyası çiftçilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Yıl Sonu Kredi Kampanyası 60 aya varan vadelerle finansman desteği sağlamaktadır. Yıl Sonu Kredi Kampanyası ayrıca avantajlı faiz oranları içermektedir. Düzenli kredi geçmişine sahip olan müşterilere daha uygun kredi faiz oranları sunulması da söz konusudur. Bu da düzenli ödeme alışkanlıkları anlamına gelmektedir. Dikkatinizi çektiği üzere kredi almak istediğinizde bankaların en çok önemsediği husus ödeme alışkanlıklarıdır. Ödeme alışkanlıklarınızın düzenli olup olmadığını anlamanın yolu da kredi notunuza bakmaktır. Yani düzenli ödeme alışkanlıklarına sahipseniz bankalar da size kredi konusunda uygun faiz oranları sunacaklardır. Çünkü sizin ödemelerinizi geciktirmeyeceğiniz konusunda size güvenmektedirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Sigorta Olmadan Olmadan Nasıl Kredi Çekilir 2016

Şekerbank Yıl Sonu Kredi Kampanyasından yararlanmak istiyorsanız kampanyanın 30 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olduğunu bilmelisiniz. Yani krediyi almak için elinizi çabuk tutmalısınız. Ayrıca Şekerbank, 60 aya varan vadelerle yılda bir ödemeli kredi kullandırabilmektedir.

Şekerbank Yıl Sonu Kredi Kampanyası başvurusu yapmak için size ait Çiftçilik Belgesi ya da Çiftçi Kayıt Sistemi Belgesi (ÇKS) olmalıdır. Yani başvuru sırasında bu belgeler yanınızda olmalıdır. Ayrca kimlik fotokopiniz de başvuru için gereklidir. Eğer başka gelirleriniz varsa bunlara ait belgeleri de almalı ve bankaya ibraz etmelisiniz. Örneğin, emekli maaşınıza varsa buna ilişkin bordronuz ya da kira geliriniz varsa kira sözleşmeniz gereklidir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.