Şekerbank Tarım Bankacılığı / Tarımsal Kredi Paketleri

Düzenlediği özel kredi kampanyaları ve sunduğu özel bankacılık hizmetleri ile her fırsatta çiftçinin kara gün dostu olduğunu gösteren Şekerbank tarım bankacılığı paketleri ile tarım sektörüne desteklerini sürdürmektedir.

Şekerbank Tarım Bankacılığı 

Tamamen tarımsal üretimde bulunan çiftçilerin desteklenmesi ve tarım sektörünün finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet veren Şekerbank Tarım Bankacılığı özel pek çok hizmeti barındırmaktadır. Tarımsal krediler ve destek paketlerinin yanı sıra tarım sigortaları ve aile çiftçiliği gibi özel paketlere de sahip olan Şekerbank kolay kredi onayı vermesi sayesinde de kredi paketlerinde öne çıkıyor.

Şekerbank Tarımsal Yatırım Kredileri 

İşlerini büyütmek isteyen çiftçilere uzun vadeli tarım kredisi kullandıran Şekerbank hayvancılık kredisi, su ürünleri yetiştiriciliği kredisi ve bitkisel üretim kredisi gibi farklı pek çok alanda özel kredi paketleri sunuyor.

Şekerbank Tarımsal İşletme Kredileri 

Yıllık tarımsal faaliyetlerin desteklenmesi amacı ile kullandırılan çiftçi kredi desteği seçenekleri bu pakette yer almakta olup acil nakit para ihtiyaçları çözülmeye çalışılmaktadır.

Şekerbank Hasat Kart 

Çiftçilerin belkide en çok yüzünü güldüren hizmet olan Hasat Kart özellikleri sayesinde çiftçilerin ihtiyaçlarını hemen giderirken ödemelerini ise hasat zamanında yapmalarını sağlamaktadır. Yine bu özel kredi kartı sayesinde anlaşmalı iş yerleri üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizi faizsiz olarak 6 aya kadar taksitlendirerek yapmanıza izin verilmektedir.

Bu hizmetlerin yanı sıra Şekerbank tarım bankacılığı hizmetleri kapsamında çiftçilere tarla büyütme kredisi, traktör kredisi olarak ta bilinen tarım ekipmanları kredisi, kırsal kalkınmaya destek kredisi gibi farklı pek çok kredi desteği de verilmektedir. Şekerbank şubeleri üzerinden şahsen başvuruda bulunarak sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgi almanız mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.