Şekerbank SMS ile Nakit Cepte

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda bu ihtiyacınızı bir SMS ile karşılamanız mümkün. Kulağa tuhaf gelse de SMS ile nakit para cebinizde olabilir. Şekerbank SMS ile Nakit Cepte işlemi sayesinde nakit para gereksiniminizi giderebilirsiniz. SMS ile Nakit Cepte hakkında ayrıntılı bilgi almak için yazımızı okuyun.

Nakit para günümüzde en önemli ihtiyaçlardan biridir. Hesabımızda nakit para bulunması bize güven verir. Para günümüzde kendimize güvenmemizi sağlayan çok önemli bir araçtır. Çünkü paramız yoksa günlük ihtiyaçlarımızı, kişisel ihtiyaçlarımızı, fiziksel ve biyolojik hatta psikolojik ihtiyaçlarımızı gideremeyiz. Bu yüzden hesabımızda hep bir miktar paramız olsun isteriz.

Üstelik hesabımızdaki nakit para miktarı arttıkça kendimize güvenimiz de aynı oranda artar. Bankalar bunların tümünün farkındadır. Müşterilerin ilgilerini, isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran bankalar nakit para ihtiyacımızı anında giderecek çözümler üretmektedirler. Bunlardan biri de Şekerbank tarafından sunulan SMS ile Nakit Cepte hizmetidir. SMS ile Nakit Cepte hizmetinden yararlanabilmeniz için sağlamanız gereken koşullar yazımızın devamında yer almaktadır.

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda Şekerbank kredi kartınız ve Şekerbank hesabınız varsa bir SMS ile hesabınıza nakit para aktarabilirsiniz. Üstelik hesabınıza isterseniz nakit avans isterseniz taksitli nakit avans aktarabilirsiniz. Bu işlem için sadece bir SMS atmanız yeterlidir. Paranız hemen hesabınıza aktarılır. Böylece nakit para ihtiyacınızı hemen karşılarsınız.

SMS ile Nakit Cepte hizmetinden yararlanmak için NAKİT Çekmek İstediğiniz Tutar Kartınızın Son Dört Hanesi şeklinde bir SMS yazarak 1953’e göndermelisiniz. Bunu yaptığınızda kredi kartınızdan talep ettiğiniz tutarda nakit para hesabınıza aktarılacaktır. İşleminiz gerçekleşmeden önce bankadan bir bilgilendirme SMS’i alacaksınız.

Bu SMS’te nakit avans çekmek istediğiniz tutar, bu tutara uygulanacak toplam faiz oranı ve toplam tutar bilgisi yer alacaktır. Bu bilgilere ve işleme onay vermek için KABUL yazarak tekrar 1953’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. SMS bankaya iletildiği zaman işleminiz gerçekleştirilecektir. Yani Şekerbank vadesiz hesabınıza talep ettiğiniz tutar nakit olarak geçecektir. İşlemin gerçekleşmesi için kredi kartınızda kullanılabilir nakit limitin olması ve kredi kartınızın nakit avans çekme işlemine açık olması gerektiğini not edelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   2018 - 2019 Yılında En Uygun Kredi Paketleri Hangileridir ?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.