Şekerbank Kredi Notu Öğrenme

Borsa Ne İşe Yarar?

Kredi notu öğrenme hizmeti veren bankalar arasında bulunan Şekerbank müşterilerine kredi notu sorgulaması konusunda oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Farklı Findeks paketleri için seçenekler sunan banka bu sayede müşterilerine kendi ihtiyaçlarına en uygun olan paketi belirleyerek avantajlı koşullar altında kredi notu sorgulaması yapma imkanı sağlamaktadır.

Şekerbank Findeks Kredi Puanı Öğrenme 

Şekerbank üzerinden kredi notu sorgulama işlemini yapmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri ilk yöntem Şekerbank internet bankacılığı üzerinden kredi notu sorgulaması yapmaktır. Bunun için Şekerbank internet şubesi şifresi ve Şekerbank müşteri numarası ile sisteme giriş yapmanız gerekir.

Bu bilgilere sahipseniz sisteme giriş yaptıktan sonra krediler kategorisi üzerinden Findeks kredi notu bilgisine ulaşabileceğiniz risk raporu oluştur linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu linke tıkladıktan sonra banka raporunuzu oluşturarak tarafınıza iletecektir.

Şekerbank Findeks Kredi Notu Paketleri 

Findeks paketleri ile kullanım sıklığına göre kredi notu sorgulama ücreti ödenmesi sağlanmaktadır. Örneğin az sayıda kredi puanı sorgulama işlemi yapan kişiler için Findeks klasik paket önerilirken çok sayıda sorgulama yapan kişiler için ise Findeks premium paket satın alınması çok daha uygundur.

Findeks Klasik Paket 

Findeks paketleri içerisinde en düşük fiyata sahip olan paket bir yıl içinde toplamda 12 kez kredi notu öğrenme ya da Findeks risk raporu oluşturma imkanı sağlamaktadır. Buna ek olarak sınırsız bir şekilde uyarı ve izleme hizmetinden yararlanma olanağı da sağlanmaktadır. Bu hizmeti satın almak için Şekerbank çağrı merkezi üzerinden talimat vermeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.