48 ay vadeli kredi veren bankalar arasına ilk katılanlardan biri olan Şekerbank kolay kredi vermesi nedeni ile de tercih edilmektedir. Özellikle de düşük kredi notu ortalaması nedeni ile kredi kullanmakta zorlanan kişilerin tercihi olan banka uygun kredi faiz oranları ve farklı ödeme planları oluşturma seçeneği sunması sayesinde öne çıkmaktadır.

Şekerbank Kredi 

Konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi başta olmak üzere pek çok alanda kredi kullandıran Şekerbank ticari krediler konusunda da farklı seçenekler sunmaktadır. Uzun vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere 20 yıl vadeli konut kredisi kullandıran banka aynı zamanda yalıtım kredisi gibi farklı kredi paketlerini de barındırmaktadır.

Şekerbank Kredi Hesaplama 

Kullanmak istediğiniz kredi tutarı için ödemeniz gereken aylık taksit tutarını belirlemek isteyen kişilerin tek yapmaları gereken Şekerbank internet sitesi üzerinden ulaşabilecekleri kredi hesaplama makinesini kullanmaktır. Kredi hesaplama makinesi kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve kredi vade alanlarını doldurmanız durumunda aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ve örnek kredi geri ödeme planı bilgilerinizi ekrana yansıtacaktır.

Şekerbank Kredi Faiz Oranları 2016

2016 yılının son günlerinde Şekerbank kredi faiz maliyetlerinde yaşanan düşüş sayesinde kredi faiz oranlarında indirime giderken yıl sonu kredi kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. İhtiyaç kredisinde Şekerbank kredi kampanyaları ile faiz oranları aşağıya çekilirken 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına da izin verilmektedir. Şekerbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kimlik numarası ile Şekerbank kredi sorgulama desteği de sağlanmaktadır.