Şekerbank müşterilerine Findeks hizmet paketi vererek, müşterilerinin finansal hayatlarını kontrol altında tutmalarına yardımcı oluyor. Şekerbank Findeks hizmet paketlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Şekerbank müşterilerine sunduğu dört farklı Findeks hizmet paketiyle sektördeki konumunuzu aynı düzeyde tutmanızı ve takip etmenizi sağlıyor. Farklı Findeks paketleriyle hemen hemen her müşteriye hitap eden banka, gelir düzeyiniz ne olursa olsun kredi notunuzu ve finans sektöründeki konumunuzu öğrenmenize yardımcı oluyor.

Bildiğiniz gibi Şekerbank Findeks’in birlikte çalıştığı bankalardan biridir. Yani kredi notu öğrenme hizmeti veren bankalar arasında bulunmaktadır. Şekerbank bu hizmeti farklı fiyat aralıklarında bulunan ve farklı ihtiyaçlara cevap veren paketlerle sunmaktadır. Şekerbank “Finansal hayatınız Findeks paketleri ile kontrol altında!” sloganıyla müşterilerine hizmetini duyurmaktadır.

Şekerbank Findeks Hizmet Paketleri Nelerdir?

Şekerbank Findeks hizmet paketleri Findeks Klasik Hizmet Paketi, Findeks Gold Danışmanlık Hizmet Paketi, Findeks Gold Takipçi Hizmet Paketi ve Findeks Premium Hizmet Paketi olmak üzere dört tanedir. Yapmanız gereken şey bunların arasından size en uygun olanını seçmektir. Bu paketleri bireysel hizmet paketleridir. Bunların yanında ticarî paketler de vardır. Şekerbank Findeks hizmet paketlerinini özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Şekerbank Findeks Klasik Hizmet Paketi

Bu paketi seçtiğiniz takdirde bir yıl içinde 12 tane Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu’nun yanı sıra sınırsız izleme ve uyarı hizmeti alırsınız. Yani bu paket size kredi notunuzu sürekli olarak takip etme ve risk raporu sayesinde finans sektöründeki durumunuzu izleyerek bu duruma gerektiğinde müdahale etme ya da önlem alma imkânı verir. Şekerbank Findeks Klasik Hizmet Paketinin fiyatı BSMV dahil 68,44 TL’dir. Bu fiyat yıllık fiyattır.

Şekerbank Findeks Gold Danışmanlık Hizmet Paketi

Bu paketi seçmeniz hâlinde Klasik Paket’te yer alan hizmetlere ek hizmetler alırsınız. Bu ek hizmetler not danışmanlığı hizmetleridir. Yani not danışmanım asistanlığı sayesinde kredi notlarınızı yönetebilirsiniz. Şekerbank Findeks Gold Danışmanlık Hizmet Paketinin yıllık fiyatı BSMV dahil 107,38 TL’dir.

Şekerbank Findeks Gold Takipçi Hizmet Paketi

Bu paket yine gold paket gibi klasik pakete ek hizmetler içerir. Buradaki ek hizmet takipçi hizmetidir. Takipçi hizmeti sayesinde uzman danışmanlardan öneriler alabilir, kredi notunuzu yükseltmek için neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Şekerbank Findeks Gold Takipçi Hizmet Paketi yıllık fiyatı BSMV dahil 107,38 TL’dir.

Şekerbank Findeks Premium Hizmet Paketi

Bu paketi alırsanız Klasik Paket ile Gold Paket’te yer alan tüm hizmetlere ek olarak kredi notu danışmanlık hizmetlerini ve sınırsız takipçi hizmetlerini alabilirsiniz. Kısacası Findeks hizmetlerinin tümünü sınırsız şekilde satın alırsınız. Şekerbank Findeks Premium Hizmet Paketi yıllık fiyatı BSMV dahil 168,74 TL’dir.

Şekerbank Findeks hizmet paketleri bireysel paketler ve ticarî paketler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Dolayısıyla paketlerin fiyatları değişmektedir. Eğer siz de Şekerbank Findeks hizmet paketlerinden yararlanmak istiyorsanız, Şekerbank şubelerinden birini ziyaret ederek ya da Çağrı merkezini arayarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.