Şekerbank EKOkredi Nedir?

Borsa Ne İşe Yarar?

Şekerbank enerji verimliliği kredileri kategorisinde yer alan EKOkredi, müşterilere çok sayıda avantaj sunuyor. EKOkredi hakkında daha fazla bilgiyi ve başvuru koşullarını yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

EKOkredi enerji verimliliği kredileri arasında yer almaktadır. Enerjiyi ve emeği koruyan kredi şeklinde tanıtılan bu kredi türü, dünya gündeminin ilk sıralarında yer alan enerji tasarrufu ve enerji verimliliği konularını odak noktasına alarak, Şekerbank tarafından müşterilere sunulmaktadır.

Aslına bakarsanız dünya gündemini oluşturan husus doğal kaynakların azalmasıdır. Bunun sonucu olarak giderlerin kısılması ve önlemler alınması söz konusu olmuştur. Şekerbank işte tüm bu hususları dikkate alarak EKOkredi’yi müşterilerine sunmuştur.

EKOkredi Kimler İçin Uygundur?

EKOkredi’nin oluşturulma amacı enerji tasarrufuna yönelik yatırım yapmak isteyen kişilere uygun geri ödeme koşulları sunularak kredi verilmesidir. Bu kredinin müşteriye sunduğu en önemli avantaj elektriğe, suya, doğalgaza, yakıta ödenen tutarı azaltmayı vadetmesidir. Eğer siz de enerji tasarrufuna yönelik yatırım yapmayı amaçlıyorsanız EKOkredi alarak hem uygun taksitlerle kredinizi geri ödeyebilir hem de istediğiniz yatırımı rahatça gerçekleştirirsiniz.

EKOkredi alarak enerji tasarrufuna yatırım yapmanın sonucunu elektrik, su ve doğalgaz faturalarınızı indirimli şekilde ödediğinizde görürsünüz. EKOkredi başvurusu yapmak için öncelikle EKOkredi ürünlerini incelemeli ve EKOkredi kampanyaları hakkında bilgi almalısınız. Bu bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

EKOkredi Ürünleri Nelerdir?

EKOkredi ürünleri çok çeşitlidir. Bunlar arasında yalıtım kredisi, verimli ısıtma ya da soğutma kredisi, A sınıfı elektrikli cihazlar kredisi, verimli aydınlatma kredisi ve güneş enerjisi kredisi bulunmaktadır.

Yalıtım kredisi duvar, kapı ve pencere, çatı ve benzeri yerler için yapacağınız ısı, ses, su ve yangın yalıtımı gibi işlerin finansmanı için alınır. Verimli ısıtma ya da soğutma kredisi klima, kazan, ısı paylaşımı sistemleri, tesisat, kombi, radyatör, doğalgaz abonelik işlemlerinin ve uygulamalarının finansmanı için alınır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kadınlara Kredi Veren Bankalar

A sınıfı elektrikli cihazlar kredisi ise bu cihazların finansmanını sağlayabilmeniz için alabileceğiniz EKOkredi ürünüdür. Bu cihazlar arasında hemen hemen tüm beyaz eşyalar bulunmaktadır. Eğer beyaz eşyalarınızı A sınıfı elektrikli cihazlarla değiştirmek isterseniz EKOkredi ürününden yararlanabilirsiniz.

Verimli aydınlatma kredisi tasarruflu veya ledli aydınlatma sistemleri finansmanı için alabileceğiniz EKOkredi ürünüdür. Güneş enerjisi kredisi ise güneş ile ısıtma ya da güneş enerjisinden elektrik üretimi finansmanı için yararlanabileceğiniz bir EKOkredi ürünü olarak sunulmaktadır.

EKOkredi Vade Seçenekleri

EKOkredi alarak enerji verimliliği sağlamak istediğinizde Şekerbank size belirli vade seçenekleri sunmaktadır. Bu vade seçenekleri krediyi bireysel olarak almanıza, apartman olarak almanıza ya da site yönetimi olarak almanıza bağlı olarak değişmektedir.

EKOkrediyi bireysel olarak almak isterseniz Şekerbank size 3 aydan başlayan ve 48 aya varan vade seçenekleri sunacaktır. Eğer krediyi apartman olarak ya da site yönetimi olarak almak isterseniz Şekerbank’ın size sunduğu vade seçenekleri en az üç ay ve en fazla 60 ay olacaktır. Faiz oranları banka tarafından avantajlı şekilde sunulmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.