Sanal Kart İş Bankası

Borsa Ne İşe Yarar?

Sanal kart veren bankalar arasında en çok tercih edilen bankalardan biri olmayı başaran İş Bankası en son teknolojik ürünleri ile geleceğin teknolojisini bugünlere taşımayı amaçlamaktadır.

Sanal Kart Nedir?

İnternet üzerinden kullanım için özel olarak oluşturulan, gerçekte basılı olmayan ve sadece internetten alışveriş yapmak isteyen kişilerin kullanımlarına açılan kredi kartlarıdır. Diğer kredi kartı ürünleri gibi sanal kartlar basılmaz, tek kullanımlıktır ve internet şubesi üzerinden kişinin kendisi tarafından oluşturulmaktadır.

Sanal Kart Oluşturma 

Sanal kart kullanmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka internet şubesi kullanıcısı olmaları gerekmektedir. Çünkü sanal kart başvurusu kişinin kendisi tarafından internet şubesi üzerinden yapılmaktadır.

Bu nedenle İş Bankası sanal kart oluşturma işlemini yapmak isteyen kişilerin eğer yoksak öncesinde İş Bankası internet şubesi üyeliğini gerçekleştirmeleri gerekir. Ardından kişinin kredi kartı menüsünden sanal kart oluşturma linkini tıklaması durumunda açılan pencerede kredi kartı limiti belirlemesi ve bu limit dahilinde işlemi onaylaması yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.