Qnb Finansbank Pos Destek Hattı

Qnb Finansbank Pos Destek Hattı

POS cihazı kredi kartı alışverişinin yapılmasına yardımcı olan elektronik bir cihazdır. Sanal paranın kullanımının artmasıyla birlikte müşteriler ödemelerini kartla yapmaya başlamışlardır bu da iş yerlerinin farklı bankaların POS cihazlarını bulundurmalarına neden olmuştur. QNB Finansbank üye iş yeri olarak müşterilere daha çok satış yapabilir ve pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank POS Destek Hattı ve POS Teknik Destek

QNB Finansbank POS Destek hattına 0850 222 1 900 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz. Ayrıca cardfinansticari.com.tr adresinden de teknik destek alabilirsiniz. Burada yapmanız gereken şey öncelikle sorununuzu seçmek olacaktır.

Görüntü yok, şarj problemi, POS yazıcı arızası, bağlantı problemi, cihaz kartı okumuyor, finanswebpos arıza ve rulo malzeme diğer seçeneklerinden birini seçtikten sonra teknik destek size bir öneri sunuyor eğer bu öneri de sorununuzun çözümü için yeterli değil ise sorununuzun devam ettiğini belirten kutucuğa tıklıyorsunuz. Daha farklı çözüm önerileri sunuluyor ve öneriler bittiğinde arıza bildirim formu doldurup göndermeniz isteniyor. Bu sayede sorunlarınıza destek sağlanmış olunuyor.

POS Ürünleri ve Hizmetleri

Finans POS, Finans ADSL POS, Finans Mobil POS, Finans Temassız POS olmak üzere pek çok pos ürünü bulunmaktadır. POS’unuz sayesinde bağlı bulunduğunuz bilgilerinizi güncelleyebilir, hesap bakiyelerini ve iş yerinizin dâhil olduğu kampanyaları öğrenebilir, müşterilerinizin isteğine göre kampanya seçimi yapabilirsiniz.

KartPOStal Bülteni sayesinde sanal POS’un avantajlarını, POS hakkında güncel değişimleri, ticari kart kampanyalarıyla avantajlarını ve yeni bilgileri öğrenebilirsiniz. KartPOStal iki ayda bir yayımlanmakta ve üye iş yerlerini bilgilendirmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ