QNB Finansbank Kredi

Dünyanın en güçlü holdinglerinden biri olan QNB tarafından satın alınan Finansbank artık QNB Finansbank markası altında yoluna çok daha kararlı adımlar ile devam ediyor. Özellikle de Finansbank kredi paketlerinde artık düşük kredi faiz oranları ve kolay kredi onayı seçenekleri öne çıkıyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi 

48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin veren Finansbank ihtiyaç kredisi paketlerinde düşük kredi notuna kredi onayı vermesi ile öne çıkıyor. Genelde orta riskli kredi notu ortalaması olan kişilere de onay veren banka kredi notu 1100 puan ve üzerinde olan müşterilerinin ihtiyaç kredisi kullanmasına izin veriyor. Riskli kredi notu olan kişilere ise ipotekli ihtiyaç kredisi paketinde onay alma şansına sahip oluyor.

QNB Finansbank Konut Kredisi

Peşinatsız konut kredisi de dahil olmak üzere farklı pek çok konut kredisi paketi bulunduran Finansbank bu sayede farklı isteklere sahip olan müşterilerinin taleplerini başarı ile karşılıyor. Finansbank konut kredisi faiz oranları için sunduğu düşük aralıklar sayesinde öne çıkarken yine en kolay kredi veren bankalar arasında bulunması da konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen kişilerin bu bankayı tercih etmelerine neden olmaktadır.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi 

Sıfır araç kredisi ve ikinci el araç kredisi olmak üzere iki farlı taşıt kredisi seçeneği sunan QNB Finansbank faiz oranları ile iki pakette de öne çıkıyor. Kredi notu sorunu nedeni ile kredi kullanamayan kişilere Finansbank taşıt kredisi ile araç kredisi desteği veriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Finansbank 3 Ay Ertelemeli 5 Bin Lira Kredi Kampanyası

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.