QNB Finansbank yeni finansçılarını arıyor. QNB Finansbank iş başvurusu 2017 yılında yapmak içim harekete geçebilirsiniz. Zira bankanın yeni yayımladığı iş ilanları ve yeni boş pozisyonlar mevcut. QNB Finansbank iş ilanlarının neler olduğunu görmek ve nasıl iş başvurusu yapacağınızı öğrenmek için yazımızı okuyun.

QNB Finansbank yeni finansçılarını arıyor. QNB Finansbank 2017 iş ilanlarının neler olduğunu bu yazımız aracılığıyla öğrenebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. QNB Finansbank websitesinde insan kaynakları sayfasında iş ilanları yayımlanmakta ve boş pozisyonlar bildirilmektedir. QNB Finansbank bünyesinde çalışmak ve bu alanda kariyer yapmak istiyorsanız bankaların insan kaynakları sayfasını sürekli takip etmeli ve hem duyurulara hem de güncel haberlere göz atmalısınız.

QNB Finansbank İş İlanları

QNB Finansbank en yeni iş ilanı İstanbul Anadolu Yakası şubesine aranan Perakende Krediler İzleme Görevlisi arandığını duyuran iş ilanıdır. birden çok şehirde Enpara.com Müşteri Danışmanı ve tüm Türkiye’de görevlendirilmek üzere Bireysel Satış Temsilcisi aranmaktadır. QNB Finansbank tarafından müşterilere sunulan şubesiz bankacılık hizmeti olan enpara.com için birden çok şehirde müşteri danışmanı aranmaktadır.

Bildiğiniz gibi şubesiz bankacılık hizmeti son zamanlarda müşterilerin en çok ilgi gösterdiği bankacılık hizmetidir. Bu yüzden bu alanda bankaların en çok ihtiyaç duyduğu personeller müşteri danışmanlarıdır. Siz de bu alanda kariyer yapmak istiyorsanız enpara.com müşteri danışmanı arandığını duyuran iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. Günümüzde bu alanda bu nitelikte personel ihtiyacı çok fazladır.

QNB Finansbank tüm Türkiye’de Tüzel Satış Temsilcisi aramaktadır. Tıpkı müşteri temsilcisi ilanı gibi bireysel satış temsilcisi ilanı da Türkiye’de en çok verilen ilanların başında gelmektedir. satış temsilcileri bankaların ihtiyaç duydukları personellerdir. Bu yüzden bu ilana da başvuru yapmanız mümkündür. QNB Finansbank tüm Türkiye’de Genel Başvuru ilanı da açmıştır.

İstanbul Anadolu Yakası şubesi için Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı ve Erzurum şubesi için Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı aramaktadır. İstanbul Anadolu Yakasında yer alan şube için Tele Satış Görevlisi aranmaktadır. Anında Bankacılık uygulamalarından biri olan telefon bankacılığının yaygınlaşmasının ardından işletmeler çağrı merkezi personellerine ve telefon bankacılığı müşteri danışmanlarına ihtiyaç duymuşlardır. Özellikle gece ve hafta sonu çalışacak personeller en çok ihtiyaç duydukları personellerdir.

QNB Finansbank tarafından yayımlanan ve düzenli olarak yenilenen iş ilanlarına ulaşmak için bankanın resmi websitesinde insan kaynakları sayfasına girebilirsiniz. İş ilanlarının yayımlandığı websitelerinin yanısıra bankalara ait websitelerine bakmanız yararlı olacaktır. Ayrıca bankalar yeni mezunlar, deneyimli çalışanlar ve stajyerler için düzenli olarak eğitimler açmakta kariyer günleri planlamaktadırlar. Bunları takip etmeniz ve bunlara katılmanız bankacılık kariyerinizi ileri seviyelere taşımanız açısından çok yararlı olacaktır.