PTT Emekli Kredi

2018 PTT Emekli Kredisi Nasıl Alınır ?
2018 PTT Emekli Kredisi Nasıl Alınır ?

Emekli olanlara kredi veren bankalar yanı sıra PTT şubeleri üzerinden de emeklilerin kredi kullanmasına izin verilmektedir. Bunun için aranılan tek şart ise emekli kredisi kullanmak istiyorum diyen emeklilinin emekli maaşını PTT şubesinden almaktır. Yani kampanyadan sadece emekli maaşını PTT ye aktarma başvurusunda bulunan emekliler yararlanabilmektedir.

Emekli Maaşını PTT’den Alanlara Kredi

Emekli kredisi olarak ta anılan bu kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin emekli maaşlarını aldıkları PTT şubesi üzerinden kredi başvuru formu doldurmaları yeterlidir. N Kolay emekli kredisi paketlerinden yararlanmak isteyen kişilere 48 ay vadeli kredi kullanma imkanı sağlanmaktadır. Emekli kredisi faiz oranları için PTT kredi paketlerinde çok daha uygun koşullar sunulmaktadır.

PTT Kredi Başvurusu 

Özellikle de yeni açılan bankalar ve şube sayısı az olan bankalar son derece geniş bir şube ağına sahip olan PTT üzerinden kredi kullandırmayı tercih etmektedir. PTT ihtiyaç kredisi başvurusu için kimlik belgeniz ile PTT şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır. Üstelik kredi başvuru sonucu sadece dakikalar içerisinde verilmekte olup kredi onayı alan kişilerin kredi kullandırım işlemleri tamamlanarak aynı gün kredi kullandırımları gerçekleştirilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Almak İstiyorum Kredi Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.