Kredi kullanmak istiyorum diyen kişilere yaygın şube ağı ile büyük kolaylık sağlayan PTT kredi kullandırma hizmeti vermektedir. Bankalarla anlaşmalı olarak çalışan PTT kredi başvurusu ve kredi kullandırım hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda kredi ödemesi ve kredi kartı ödemeleri için de PTT şubeleri ile hizmet sağlamaktadır.

PTT N Kolay Kredi 

Aktif Bank özellikle de düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında yer aldığı konumu ile büyük ilgi görmektedir. PTT kolay kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken kimlik belgeleri ile kendilerine en yakın PTT şubesini ziyaret ederek Aktif Bank kolay kredi başvuru formunu doldurmaktır.

Düşük Kredi Notuna Kredi 

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında yer alan Aktif Bank düzenlediği düşük kredi notuna N Kolay Kredi kampanyası ile herkesin nakit ihtiyacını kredi kullanarak karşılamasını sağlamaktadır. Kredi notum düşük diyen kişilerin bu nedenle kredi başvurusunda bulunmak için Aktif Bank kolay kredi paketini tercih etmeleri önerilmektedir. PTT ihtiyaç kredisi başvurusu için kimlik belgeniz ile beraber PTT şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır.