Özellikle son yıllarda, kendi işini kurmak isteyen ve belli bir sermayesi olanların tercihi AVM standlarından yana oluyor. Özellikle gıda ürünleri üzerine açılan bu standlar, AVM’de dolaşanlar tarafından da sıkça tercih ediliyor. Doğal gıda ürünleri, şu sıralar oldukça popüler. Bizim önerimiz ise bugünlerde çok tercih edilen Pinkberry oluyor. Türkiye’de de bayilik fırsatı sunan firma, lüks ve lezzetli donmuş yoğurtlar üretiyor. Gelir seviyesi yüksek alışveriş merkezlerinde daha sık tercih edilen ve bayi sayısı her geçen gün artan Pinkberry, smoothie’leri, meyve kaseleri ve meyve parfeleri ile de çok beğeniliyor. Peki, Pinkberry franchise almak için ne yapmak ve ne kadar ödemek gerekiyor?

Pinkberry franchise ücreti 45.000 USD civarında. Ayrıca yapacağınız aylık satıştan her ay %6 oranında firmaya ödeme yapmanız gerekmektedir. Pinkberry yalnızca AVM’lerde değil, alışveriş caddelerinde ya da butik dükkanlar olarak da açılmaya başlandı. Firma, bayi olmak isteyenlere hem dükkan bulma aşamasında hem de dekorasyon aşamasında yardımcı oluyor.

Franchise alabilmek için, anlaşma yaparken 10 yıllık lisans sözleşmesi imzalanır ve bayi 10 yıl boyunca sizin olmuş olur ve bayilik her 10 yılda bir tekrarlanır. Pinkberry franchise almak istiyorsanız, öncelikle firmadan bayi olmak istiyorum sayfasından başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Firma sizi uygun bulursa sizinle iletişime geçer ve bundan sonraki süreç de işlemeye başlar. Yatırım için yeni bir iş fikri arıyorsanız, donmuş yoğurt ve meyve kaseleri satan Pinkberry, özellikle sağlıklı beslenmenin her geçen gün daha popüler olduğu günümüzde, iyi bir iş fikri oluyor.