Peşinatsız Ev Almak İsteyenler, Eminevim Sistemlerinden Haberdar Olun!

  Peşinatsız Ev Almak İsteyenler, Eminevim Sistemlerinden Haberdar Olun!

Ev almak hem geçmiş dönemlerde hem de içinde bulunduğumuz bu dönemde en kârlı yatırım araçlarından biri olarak karşımıza çıkar. Ev almayı planlayan bireylerin ise kafasına takılan belirli konular vardır. Bunlardan ilki peşinat konusu bir diğer konuysa aylık taksit ödemeleridir. Taksitler konusunda gelirini ayarlayabilen fakat hiç peşinat ödemeden peşinatsız ev almak isteyenler Eminevim sistemleriyle tanışabilir. Eminevim’in birbirinden farklı sistemleriyle her kişinin kendi bütçesi ve arzusu dikkate alınarak kredi ödemeden ev sahibi olmanız sağlanır.

Eminevim Sistemlerinde Peşinatsız Ev Alma Nasıl Gerçekleşir?

Peşinatsız ev almak isteyen kişiler için en uygun üyelik, peşinatsız çekilişli sisteme dahil olmaktır. Dilediğiniz sisteme veya ödeyeceğiniz taksit miktarına bağlı olarak peşinatlı veya peşinatsız seçeneklerle kredi çekmeden ev sahibi olursunuz.

Çekilişli Sistemin Detayları Nedir? Bu Sistemle Faizsiz Ev Sahibi Olunabilir mi?

Çekilişli sistemle içerisinde 20, 40, 60, 100 veya 200 kişinin yer aldığı gruplardan birinin üyesi olursunuz. Kaç kişilik gruba dahil olacağınızı, ödeyeceğiniz taksit miktarına bağlı olarak, vereceğiniz karar neticesinde netleştirebilirsiniz. Örneğin, 60 kişinin yer aldığı bir gruba dahil olduğunuzda taksit miktarınız peşinatlı veya peşinatsız ev satın alma seçeneklerini tercihinize göre belirleyebilirsiniz. 60 kişi arasında gerçekleşen çekiliş ile hangi üyenin hangi ay ev sahibi olacağı belirlenir. Fakat bu sıralamada bekleme süresi 31 aydan fazla olmaz çünkü Eminevim’in bu akıllı sistemiyle 30 ay boyunca her ay bir üye ev sahibi yapılır ve 31. ayda geri kalan tüm 30 üyeye evleri teslim edilir. Sonucunda ise çekilişli sistemle dilediğiniz eve faiz ödemeden ve fazla beklemeden, sahip olursunuz. Banka faiz oranlarının yüksek seyrettiği son günlerde faizsiz ev almanın ve hayalinizdeki peşinatsız ev seçeneğine kavuşmanın yolu bu sistemden geçer.

Eminevim Sisteminin Kiracılar için Avantajları Nelerdir?

Eminevim’de hiç bir ayrım gözetmeksizin herkesin dilediği eve kavuşması sağlanır. Halihazırda kira ödeyen kesim için ise bu sistem ödemeye zaten devam ederken ev sahibi olmanıza yarar. Ödeme yükünüz artmadan bütçenize uygun bir evle kira öder gibi satın aldığınız evin taksitini ödersiniz. Böylelikle kredi çekmeden faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olursunuz.

Düşük Tutarlarla da Peşinatsız Ev Almak Mümkün mü?

Eminevim’in “Türkiye için Kazanç Kiracılar için Fırsat Vakti” kampanyasıyla daha düşük tutarlar ödeyerek, erken teslimli, peşinatsız ev sahibi olmanız sağlanır. Peşinatsız ev alma veya kredi kullanmadan faizsiz ev alma sistemleri dışında Eminevim’in araba alanları ev, ev alanları da araba sahibi yapan bir kampanyası var. Ayrıca başka bir kampanyasıyla da Eminevim engelli bireylere özel organizasyon ücretinde özel indirim uygulamaktadır. Bu sayede engelli vatandaşlar kira öder gibi peşinatsız ev alırken organizasyon ücretinde de önemli miktarda indirime sahip olmuş oluyor. Eminevim’in zaman zaman gerçekleşen farklı kampanyaları evinizi daha düşük tutarlarda almanıza olanak tanıyor. O nedenle fırsat ve kampanyalardan faydalanmanız için Eminevim’in web sitesini takip etmeniz bu noktada oldukça önemli.

Eminevim Bu Sayede Kaç Kişiyi Faizsiz Peşinatsız Ev Sahibi Yaptı?

Eminevim, çekilişli sistem, sabit yardımlı sistem, vade ortası sistem gibi tüketici dostu bir çok akıllı sistemiyle 29 yılda 135 bin aileyi hayalleriyle buluşturdu ve bu misyonunu 100’den fazla şubesi ve güler yüzlü, yardımsever çalışanlarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Banka faiz oranlarının arttığı dönemlerde faiz ödemeye niyetiniz yoksa veya faiz ödeyerek ev almak sizin için uygun olmayan bir yöntemse Eminevim şubelerinden birine uğrayarak sizde dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Size en yakın şubeyi ise Eminevim internet sayfasını tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ