Passolig Galatasaray kredi kartlarını stadyumlara giriş kartı veya herhangi bir ATM kartı olarak da kullanabilirsiniz. Taraftarı olduğunuz takımı sizlere her yerde destekleyebilme imkanı tanıyan bu kart sayesinde üzerinizde sürekli olarak nakit taşıma sıkıntısından kurtulabilirsiniz. Ayrıca alışverişleriniz sırasında tuttuğunuz takıma maddi olarak destek de sağlamış olursunuz.

Passolig Galatasaray kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde çeşitli özel kampanyalardan da yararlanarak avantajlı duruma geçebilirsiniz. Nakit olarak kullanabileceğiniz bu kartları yurt içi ve yurt dışı dilediğiniz tüm noktalarda alışveriş yapmak için aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemlerinizi Passolig hesabınızdan anlık olarak da takip edebilirsiniz.

Kartnızın başvurusunu yaparak tuttuğunuz takıma destek olmak istiyorsanız Passolig’in resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Passolig’e ait resmi internet sayfasında yer alan başvuru formu bir ön başvuru formu olduğu için sizlerden detaylı bilgiler istenmemektedir. Bu sebeple saniyeler içerisinde Passolig Galatasaray kredi kartınızın başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizlerden sadece isim ve soyisim ile birlikte güncel adresiniz istenmektedir.

Passolig Galatasaray Kredi Kartının Özellikleri

Ön başvurunuzu eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra kargo ile adresinize teslim edilen Passolig Galatasaray kredi kartınızı dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sürpriz kampanyalar ile karşılaşabileceğiniz Passolig dünyasında sizleri farklı avantajlar da bekliyor. Yurt içi ve yurt dışında rahat bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz Passolig kartınız sayesinde dilerseniz istediğiniz maçlara online olarak bilet de satın alabilirsiniz.

Passolig işlemleriniz anlık olarak hesabınıza yansıtıldığı için internet bankacılığı sisteminden yararlanarak harcamalarınızı düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Şehir içi ulaşım araçlarında da geçerli olan Passolig banka kartlarını başka bir ulaşım kartına ihtiyaç duymamak için de kullanabilirsiniz.

Passolig Galatasaray kredi kartınızı çıkartırken aklınıza takılan herhangi bir soruda resmi Passolig kredi kartları sayfasından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kartın kullanım ücretleri ve kişiye özel tasarımında yer almasını belirtmek istediğiniz detayları iletişim adreslerinden ve resmi internet sayfası üzerinden Passolig’e belirtebilirsiniz. Kartın kullanım ücretleri ve işlevselliği göz önünde bulundurulduğu zaman son derece avantajlı duruma geçebileceğiniz bu kartları kullanarak takımınıza destek olmaya başlayabilirsiniz.