Taraftarı olduğu takımı her zaman ve her yerde desteklemek isteyen kişilere bankalar tarafından sunulan kartlar son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiş durumda. Bu tür hizmetler arasında yer alan Passolig taraftar kartları da büyük takımların taraflarını bir hayli mutlu ediyor.

Beşiktaş takımını her yerde desteklemek isteyen taraftarlar, Passolig taraftar kartı sayesinde Beşiktaş’ı lig boyunca yalnız bırakmayarak takıma olan desteğini gösterebilme şansına erişiyor. Beşiktaş Passolig taraftar kartı aldığınız zaman e-bilet sistemini kullanarak bakiye yükleyebilir ve maçları izleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz yılda hayata geçirilen Passolig sistemi, futbol tutkunlarının büyük ilgisi ile karşılaşınca artık tüm takımlar için özel Passolig kartları üretiliyor. Taraftarlar için özel olarak hazırlanan kartlar tamamen size özel olarak tasarlanıyor. Üzerinde sizin isminizin yer aldığı kartları dilerseniz fotoğraflı olarak da çıkartabiliyorsunuz.

Passolig kartlarının bu kadar büyük bir ilgi görmesinin en temel sebepleri arasında aynı zamanda kredi kartı olarak da kullanılabilmesi yer alıyor. Passolig taraftar kartınızı kullanarak maçlara istediğiniz zaman giriş yapabilir ve internet üzerinden katılmak istediğiniz karşılaşmanın biletini online olarak satın alabilirsiniz.

Passolig Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Beşiktaş’ı sezon boyunca yalnız bırakmak istemiyor ve futbol keyfinizi canlı olarak yaşamak istiyorsanız Passolig Beşiktaş taraftar kartı satın alma işlemini sizler de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Passolig Beşiktaş taraftar kartına sahip olabilmek istiyorsanız ilk olarak Passolig’in resmi internet sayfasına ön başvuru yapmanız gereklidir.

Ön başvuru formunda sizlerden kimlik bilgileri ve adres bilgileriniz istenmektedir. Başvurunuzu eksiksiz ve doğru bir şekilde online olarak yaptıktan sonra size en yakın olan PTT şubesine giderek Passolig başvuru ücretinizi yatırmanız gereklidir. Başvuru ücretinizi yatırdıktan sonra kart başvurunuz tamamlanır ve değerlendirme işlemine geçilir.

Başvurunuzdan 1 hafta sonra kartınız adresinize kadar kargo ile teslim edilir. Adresinize gelen Passolig Beşiktaş kartınız ile kredi kartı kullanır gibi alışverişler yapabilir ve otobüslerde de bu kartı kullanabilirsiniz.

Passolig’in resmi internet adresinden yapacağınız başvuruda dilerseniz fotoğraflı kartlar da talep edebilirsiniz. Kartların diğer detayları da resmi Passolig adresinde yer almaktadır.