Garanti Bankası tarafından yatırımcıları için özel olarak kurulan Paragaranti hisse ve döviz bilgilerinin düzenli olarak akışını sağlamakta olup aynı zamanda anlık piyasa verilerini de aktarmaktadır. Aynı zamanda yatırım fonu ve bono verilerinin de akışını müşterilerine düzenli olarak iletmektedir.

Paragaranti Nedir?

Garanti Bankası piyasa ve yaşam rehberi olarak hizmet veren özel bir sitedir. Sitenin kurulma amacı bankanın müşterilerine yatırımları için yön gösterme isteğidir. Paragaranti döviz yatırımında bulunmak isteyen müşterileri için hem anlık döviz kuru verilerini aktarmakta hem de sitede yer alan yatırım uzmanlarının görüşleri ile müşterilerine yol göstermektedir.

Garanti internet şubesi müşterisi olan kişiler Paragaranti giriş işlemlerinde de bu kullanıcı adı ve şifre bilgilerini kullanmaktadır. Garanti Bankası internet şubesi müşterisi olmayan kişiler için ise Paragaranti üyelik işlemlerinin yapılması gerekir. Mail  adresiniz ile sisteme üye olabilir ve hemen siteden yayımlanan bilgilere ulaşarak yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.