İnternet erişiminin günümüzdeki kolaylığı ile birçok insan online alışverişleri tercih ediyor; giyim, yiyecek ve içecek, ev alışverişi, araç gereçler ve seyahat biletleri.

İnternetin getirdiği kolaylıklardan biri de hiç şüphesiz ulaşım için bilet alırken zamandan ve paradan tasarruftur.

Uçak biletinizi online alarak hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Çünkü seyahat acentelerine komisyon ödemek zorunda kalmazsınız yani arada bir personel ya da aracı olmayacak ve bunların ücreti dahil olmadan hizmet görebileceksiniz. Aynı zamanda çok kısa bir sürede masanızdan kalkmadan tüm uçak biletlerini karşılaştırabilir ve size en uygun bileti dakikalar içerisinde seçebilirsiniz.

Havayolu firmalarının ve bankaların düzenlediği kampanyaları görebilir ve uygun fiyatlı biletleri kolaylıkla banka kartı ya da kredi kartı ile tek çekim veya taksitle ucuza biletleyebilirsiniz. Farklı şehir ve ülkede olan arkadaş ve akrabalarınız için de 7/24 bilet satın alabilirsiniz.

Online biletin en güzel faydalarından biri de basılı bilete gerek kalmamasıdır. Böylece bileti kaybetme ve unutma gibi bir derdiniz de kalmıyor. İnternet üzerinden her zaman biletinize ulaşabilir hatta uçuşunuza check-in yaparak biniş kartı düzenledikten sonra e-biletten tamamen kurtulabilirsiniz.

Fiyat Avantajı

Yolculuğunuz için online bilet almak size yüksek ihtimalle fiyat avantajı sağlayacaktır. Bunun sebebi ise birçok farklı seferi ve farklı hava yolu firmasını karşılaştırıp en uygununu seçebilmenizdir. Ayrıca bazı durumlarda farklı saatlerdeki uçuşlar %20, %30 gibi fiyat avantajına sahip olabiliyor.

Erişim Kolaylığı

Bir acenteye gitmek, fiziksel bir yerden bilet almak zaman ve kaynak kaybına sebep olur. Bunun yerine telefonunuzdan, tabletinizden vs. kolayca gideceğiniz lokasyona ait tüm seferleri inceleyebilir, seçim yapabilirsiniz. Biletali.com da size bu şekilde tüm firmaların fiyatlarını karşılaştırmanızı sağlamakta.

Puan Avantajları

Birçok hava yolu firması her bilet alımınıza özel puanlar kazanmanızı sağlıyor. Ayrıca bankalar da kredi kartı ile alınan uçak biletlerinde özel indirimler sunmakta. Bununla ilgili detayları Biletali Blog’da bulabilirsiniz.

Online bilet dünyasının tecrübeli adresi BiletAli’nin sunduğu bilet arama motorundan tüm avantajları fırsata çevirebilirsiniz.