Onaylanan Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Borsa Ne İşe Yarar?

Kredi kartı kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak farklı pek çok banka hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin bankadan kredi kartı başvuru formu doldurmaları yeterli olacaktır. Banka kredi kartı başvuru formunu inceleyecek olup uygun bulması durumunda onay verecektir. Onaylanan kredi kartı genelde kargo yolu ile başvuruyu yapan kişilere ulaştırılır.

Yine kredi kartı başvurusunda bulunurken anında kredi kartı veren bankalar üzerinden başvuruda bulunulması hemen kartınızı teslim almanızı sağlayacaktır. Kredi kartını anında basan bankalar ise hiç beklenmeden 5 dakika içerisinde kredi kartınızı elden teslim almanızı sağlayacaktır. Ancak her banka bu hizmeti sunmamakta olup anında kredi kartı basan bankalar da her şubesinden bu hizmeti vermemekte ve belirli şubelerden bu hizmeti sağlamaktadır.

Onaylanan Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Kredi kartı onayı alınmasının ardından hemen banka tarafından anlaşmalı kurye şirketi aracılığı ile ulaştırılır. Kredi kartı başvuru formu dolduran kişilerin iki seçeneği bulunur. Bunlardan ilki adrese teslim kurye hizmetinden yararlanmaktır. İkincisi ise kredi kartı başvuru formu doldurdukları şube üzerinden kredi kartlarının elden kendilerinin teslim almasıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.