Bankalardan kredi kullanmak isteyen kişilerin merak ettikleri sorulardan biri de “Onaylanan Kredi Kaç Günde Gelir?” sorusudur. Kredi onayı alan kişilerin artık talep ettikleri tutarı teslim almaları çok daha kolay bir işlem olarak kabul görülmektedir. Onay alınan kredinin kaç günde geleceğini belirleyen en önemli faktör kredi için başvuruda bulunulan yöntemdir.

Anında Kredi Başvurusu 

Son dönemde internet şubesinden kredi kullanma hizmeti veren bankaların sayıları artmaya devam ederken anında kredi başvurusu yapan kişilerin kredi onayı almaları kesindir. Çünkü banka hesabınıza her an kullanabileceğiniz özel bir kredi limiti tanımlar ve sizin bu krediyi kullanmak için tek yapmanız gereken onay vermektir. Kredi kullan butonuna bastığınız anda hemen banka ilgili tutarı hesabınıza aktarır. Yani bekleme yada kredi onayı almanız söz konusu değildir.

Kredi Ön Onayı 

SMS kredi başvurusu ya da internetten kredi başvurusu için gerekli işlemleri gerçekleştiren kişilere ise bankalar kredi ön onayı vermektedir. Kredi ön onayı aldım diyen kişilerin ilgili kredi başvuru evrakları ile banka şubesini ziyaret etmeleri durumunda kredi kullandırımı gerçekleştirilir. Bankaya ilgili evraklar ile başvuruda bulunur bulunmaz banka şube yetkilisi hemen işlemlerinizi tamamlayarak yaklaşık 1 saat içinde paranın hesabınıza aktarılmasını sağlar.