Ülkemizde faaliyet gösteren banka sayısı bir hayli arttı. Hemen hemen hepsinin pek çok müşterisi olsa da piyasaya hakim olduğunu söyleyebildiğimiz üç beş tane banka bulunuyor. Diğer bankalar ise bu başı çeken bankalardan farklı olduklarını söyleyerek; müşterilerinin kendilerine yönelmesini amaçlıyorlar. Bunun için de çeşitli kampanyalar düzenlemekten de geri kalmıyorlar. Örneğin son dönemde sıkça gördüğümüz ön onaysız kredi verme işlemi.

Ön onaysız kredi veren bankaların hangileri olduğunu sitemizi biraz olsun takip etmişseniz biliyorsunuzdur aslında. Örneğin biri Finansbank. Özellikle Enpara hamlesi ile rakiplerinden bir adım öne çıkan ve bambaşka bir bankacılık anlayışını Türkiye sınırları içine getiren Finansbank, ön onaysız kredi vererek ihtiyacı olan vatandaşımızın yardımına heme yetişiyor. Finansbank ön onaysız krediden hemen yararlanmak için size en yakın Finansbank Şubesi’ni ziyaret edebilir ya da Finansbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bir diğeri ise Deniz Bank. Reklamlarında ünlü komedyen ve sunucu Beyazıt Öztürk’e yer veren ve bu sayede milyonlarca kişinin sempatisini kazanan Denizbank, ülkemizde dış sermaye faaliyetlerinden biri. Onlar da müşteri kitlesini genişletmek için çeşitli kampanyalar düzenleyip fırsatlar açıklıyor. Ön onaysız kredi de bunlardan biri. Siz de acil nakit ihtiyaçlarınız için Denizbank’ın düşük faizli, geri ödemesi kolay ve hemen onaylanan kredileri için en yakın Denizbank Şubesine gidebilir ya da Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Paranın ne zaman lazım olacağını günümüzde önceden bilebilmek bir hayli zor. Ayrıca dünya öyle bir hale geldi ki insan en yakınından bile para isteyemiyor. Böyle durumlarda da en çok tercih edilen yol; bankalardan kredi başvuru yapmak. Siz de ön onaysız kredi başvurusunda bulunarak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.