Odeabank müşterileri kazanmaya devam ediyor.. Birikim yapmak isteyen vatandaşların büyük bölümü Odeabank’ı tercih ederek birikimlerine değer katıyor. Odeabank, “Birikimleriniz Odeabank’ta değerlensin” sloganı ile müşterilerine büyük kampanyalar sunarak, birikimlerinin değerlenmesine katkı sağlıyor. Odeabank müşterisi olanlar; 3 ay vadeli TL mevduatlarına %17,50 Faiz Oranı stoklarla sınırlı bu kampanyadan yararlanabilecek.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler, bu fırsatı değerlendirmek için Odeabank müşterisi olmak kaydı ile birikimlerini güvence altına alabilirler. Odeabank’ın sunmuş olduğu bu kampanyadan yararlanmak isteyenler, Odeabank şubelerine uğramaları ile birlikte Türk Lirası cinsinden birikimlerini %17,50 faiz oranı üzerinden başvuru işlemlerini yapmaları yeterli olacaktır.

Odeabank’ın 3 Ay Vadeli TL Mevduat Kampanyası

Odeabank müşterilerine %17,50 faiz oranı fırsatı sunuyor! 25 bin TL ile 1 milyon TL arası birikimlerinizi değerlendirmek için büyük fırsat sizleri bekliyor. Bu kampanya 92 ile 180 gün arası vade seçeneğinde geçerli olup, Türk Lirası üzerinden işlem yapılmaktadır. Kampanyaya katılım sağlamak ve konuyla ilgili detaylı bilgi almak için 444 8 444 nolu hattı arayabilir veya size en yakın Odeabank şubesine uğrayabilirsiniz.

3 Ay Vadeli TL Mevduatınıza %17,50 Faiz Kampanya Detayları

  • Dışarıdan getirilecek yeni mevduatlar için geçerli olacak ve minimum 25 bin TL olması şartı ile bu kampanyadan yararlanabilecekler.
  • Kampanya kapsamında belirtilen %17,50 faiz oranı sadece Odeabank Şubeleri üzerinden açılacak mevduat hesapları için geçerlidir.
  • Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler, 92-180 gün vade aralığında açılacak vadeli mevduat hesapları üzerinden yararlanabilecek.
  • Sunulmuş olan bu faiz oranı yıllık basit brüt faiz oranlarıdır.
  • Bu kampanya stoklarla sınırlı olup tekrarı yapılmayacak bir kampanyadır. Odea Bank A.Ş. piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak, sunmuş olduğu kampanya üzerinde şartları değiştirme hakkını saklı tutar.