Yeni bir araç satın almak istediğiniz zaman çevrenize borçlanmamak ya da elinizdeki birikimi peşin olarak vermemek istiyorsanız bankaların sunduğu araç kredilerinden yararlanabilirsiniz. Son derece uygun faiz oranları ile adeta birbirleriyle yarışır şekilde araç kredisi kampanyaları düzenleyen bankalar arasından kendi bütçenize yönelik olan araç kredisi seçerek sıfır veya ikinci el araç sahibi olabilirsiniz.

Ülkemizde Odeabank’ın sunduğu “Yeni Arabam Kredisi” de bu tür araç kredileri arasında son yıllarda araç sahibi olmak isteyenlerin en sık başvurduğu kredilerden oluyor. Odeabank tarafından müşterilere özel olarak oluşturulan taşıt kredileri en düşük faiz oranları ve uzun vade süreleri ile herkesin memnun olmasını sağlıyor.

Odeabank’ın ayrıcalıklar ile dolu olan Yeni Arabam Kredisi fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız bulunduğunuz bölgeye en yakın olan Odeabank şubesine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru yapmadan önce Odeabank’ın kredi sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Odeabank’ın resmi internet adresini de ziyaret edebilirsiniz. Odeabank’ın güncel olarak yeni düzenlediği kredi faiz oranları 6 aydan 48 aya kadar vadeli %1.39 oranlarındadır.

Odeabank Faiz Kampanyalarını Takip Edin

Vade süreleri uzadıkça faiz oranlarını da yükselten bankalar size uygun değil ve bütçenize daha uygun bir taşıt kredisi düşünüyorsanız Odeabank’ın Yeni Arabam Kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 48 aya kadar vadeli olarak alabileceğiniz Yeni Arabam Kredisi uygun ödeme planları ve uygun faiz oranları ile araç satın almanın en iyi yoludur.

Ayrıca yeni bir araç satın almak ve banka taşıt kredileri ile bu aracınızı satın almak istiyorsanız acele etmemenizi de tavsiye ediyoruz. Bankalar belirli dönemlerde kendi çalışma prensiplerine göre faiz oranlarında büyük indirimler uyguladığı için işinizi aceleye getirmeden bu tür kampanyalı dönemleri yakalamaya çalışabilirsiniz.

Kampanyalı dönemlerde neredeyse %50 oranında uygulanan faiz indirimleri sayesinde mümkün olabilecek en düşük faiz oranları ile taşıt kredisi alabilme şansını yakalayabilirsiniz. Odeabank’ın mevcut olarak düşük tuttuğu faiz oranlarını bu tür kampanyalı dönemlere denk getirirseniz satın alacağınız aracın kredi ödemelerini kendi bütçenize uygun şekilde planlamaya başlayabilir ve düşük faiz oranları ile kredi alabilirsiniz.