En kolay kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda yer alan Odeabank ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi olmak üzere 3 farklı ana kategoride kredi kullandırmaktadır. Odeabank konut kredisi paketinde esnek ödeme vadeleri sağlarken Odeabank taşıt kredisi paketinde ise sıfır araç kredisi ve ikinci el araç kredisi desteği vermektedir.

Odeabank kredi başvurusu için farklı seçenekler sunmakla beraber SMS kredi başvurusu da seçenekler arasında yer almaktadır. Peki, Odeabank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank SMS Kredi Başvuru Numarası 

Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu için SMS göndermeyi tercih eden kişilerin bu işlemlerini gerçekleştirmek için Odeabank kredi başvurusu SMS no üzerinden yazılı mesaj gönderilmesi yeterlidir. Bunun için büyük harflerle KREDIM yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak ardından kimlik numaranızı yazarak oluşturuduğunuz kısa mesajı 8444 numarasına göndermeniz yeterlidir.

Aynı zamanda kısa mesaj metnine KREDI yazarak yine boşluk bırakarak ardından TL yazarak yine 8444 numarasına göndermeniz durumunda güncel Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları hakkında bilgi almanız sağlanmaktadır.

Odeabank SMS İle Kredi

Odeabank SMS başvuru hattının en büyük faydası bankaya gitmeden kredi kullanılmasını sağlaması ve şubeye gitmeden önce kişinin kredi kullanıp kullanamayacağını öğrenmesine izin verilmesidir. Yukarıda yazılı şekilde Odeabank SMS ile kredi sorgulama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kısa mesajı yolladıktan sadece bir kaç dakika içerisinde Odeabank kredi başvuru sorgulama hizmetini yapmadan kredi başvuru sonucu otomatik olarak gönderilmektedir.